הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

StreetBe מכניסים את הליסינג לעולם האופניים החשמליים

26/10/2016

כתב שירות חדש בישראל מציע לרוכבי האופניים שלושה מסלולים, כשכל מסלול מוסיף על קודמו. ומציע לרוכבים בעיקר המון שקט וביטחון:

במסלול הבסיסי, בתמורה לדמי מנוי חודשיים של 29 ש"ח יהיו רוכבי האופניים מוגנים בפני גניבה. בתמורה למנוי זה, במקרה של גניבה יוכלו הרוכבים לרכוש אופניים חשמליים במחיר השתתפות עצמית בלבד – מחיר העשוי להגיע ל80% הנחה ממחיר האופניים המקוריים.

 

מסלול הטרייד אין כולל הגנה במקרה של גניבה, תאונות ומאפשר כאמור גם את שדרוג האופניים. במסגרת מסלול זה, ללא קשר לגיל האופניים, יוכלו הרוכבים להשאיר את האופניים הישנים ולקבל תמורתם אופניים חדשים מהקטלוג לבחירתם במחיר השתתפות עצמית בלבד – במקרה זה המחיר הסופי עשוי להגיע ל 50% הנחה ממחירם המקורי. כתב שירות זה מציע גם מסלול מורחב יותר הכולל גניבות, תאונות, חלקים מסובסדים, מונית גרר ושירות תיקונים עד הבית. מסלול שירות זה יעלה לרוכבים כ 69 ₪ לחודש.

 

איסי גרין, מנכ"ל StreetBe ויוזם כתב השירות מסביר: "בכל אחד מהמסלולים אנחנו מאפשרים לרוכבי האופניים החשמליים מרחב רב בקבלת ההחלטות שלהם והמון שקט נפשי. רוכבי האופניים מכירים את תופעת הגניבות הקשה, את הרצון לשדרג ואת הבטרייה שמתקלקלת. כל אחד מהמצבים הללו מכניס את רוכבי האופניים להתלבטויות ולעיתים מוביל אותם להתפשר. כל אחד מהמסלולים שאנחנו מציעים בסופו של דבר מחזיר בפועל כסף ללקוח ופוטר אותם מההתלבטויות".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד