הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גל פרסום נוסף לעצמל'ה ממשיך את קו הבידול מהשבדים

11/12/2016

רשת רהיטי הילדים עצמל'ה ממשיכה בקמפיין עם מיכל ינאי, ומוסיפה לסמן את ענקית הרהיטים השבדית כמתחרה ישיר. כחלק מהמהלך הכולל של הקמפיין, הרשת יצאה בשלבים הראשונים בגל פרסום טלוויזיוני, ומקביל עלתה עם מודעות בעיתונים אסטרטגיים לקהל היעד ותמיכה במדיה הדיגיטלית. כעת הרשת עולה בגל נוסף בפריסה ארצית ומדיה רחבה.

 

סרטי הפרסומת צולמו במרכז הלוגיסטי החדש והמתקדם של הרשת שהושק במודיעין, במקום המרכז הקודם בבית שמש. המרכז החדש מתפרס על בניין בן 3 קומות, וכולל סניף ענק עם מתחם OUTLET משתלם במיוחד.

 

הקמפיין ממשיך את הקו האסטרטגי של הקמפיין הקודם ומביא את סיפורה של משפחה שבדית טיפוסית במהלך סיבוב קניות באחד מסניפי הרשת, אשר מחדד את האסטרטגיה השיווקית של רשת רהיטי הילדים עצמל'ה, תוך הדגשת יתרונותיה הרבים ביחס למתחריה שבאים לידי ביטוי באיכות ובחוזק המוצרים, במגוון העיצובים ובחוויית הקנייה האישית.

 

יחד עם יתרונות אלו, הקמפיין החדש כולל את המבצעים הייחודיים המתקיימים בכל סניפי הרשת לקראת סוף השנה , ומובאים ע"י מיכל ינאי, שזו השנה ה-4 ברציפות שמשמשת כפרזנטורית של הרשת.

 

אריאל תובל, מנכ"ל רשת עצמל'ה מוסר "החלטנו העונה לרענן ולקחת את הקמפיין צעד קדימה תוך  התמקדות ביתרונות הרבים ובאיכויות של הרשת. אנו מאוד מרוצים מהתוצאה ובטוחים שהקמפיין החדש ימשיך לחזק אחיזתנו בענף הריהוט לילדים בישראל אותו אנו מובילים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד