הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קדס מגייסת Keds Squad

2/03/2017

חברת האופנה KEDS תוביל מהלך חדשני בשיתוף עם משרד הפרסום Teenk בו היא מאתרת נבחרת המונה כ- 15 בנות אשר יחד ירכיבו את הפנים החדשות למותג לעונת אביב-קיץ 2017.

 

לצד החיפוש יעלה קמפיין דיגיטאלי רחב היקף במדיות החברתיות שיקרא לגולשות להצטרף לאתר המקוון של הרשת ולענות על שאלון אשר יחבר בין סיפורים אישיים לבין הזיקה שלהן לאופנה. מתוך מאות פניות ייבחרו כ- 30 בנות להגיע ליום אודישנים אופנתי ומיוחד מול שופטים שבראשם תעמוד כוכבת הרשת והזמרת המצליחה נועה קירל.

 

מתוך המבחנים תיבחר ה- "Keds Squad"- נבחרת מנצחת שתוביל את קמפיין האופנה של החברה ותציג את מגוון נעלי הסניקרס האייקוניות של KEDS. ההכרזה על המנצחות תתבצע בחנות החדשה של המותג בקניון גבעתיים על ידי השופטת קירל שגויסה לפרויקט וידועה כזמרת היפ הופ מצליחה שמופיעה עם בגדים ספורטיביים וקז'ואלים לצד סניקרס נוחות שמאפשרות לה לזוז בקלילות על הבמה.

 

הפעילות תתקיים כל חודש מרץ והנבחרת המיוחלת תזכה להשתתף בימי צילום ולככב בפרסומות שיעלו כקמפיין דיגיטאלי במדיות השונות ואף תהנה לבחור עבורה לפני כולם את העיצובים החדשים על פי הטרנדיים הבינלאומיים של נעלי הסניקרס.

 

לחיזוק הבאז ברשת נבחרו שלוש יוטיובריות חזקות: ליגל רז, אורן גל ותום בר עמר לקדם לוקים מגוונים לכל פעילות במהלך היום עם הסניקרס של KEDS לצד טיפים לאודישנים וכיצד להשיג מראה רפרזנטטיבי מול נבחרת השופטים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד