הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קמפיין להשקת מתחם פיראטים בשפיים באמצעות משחק מובייל

21/06/2017
קמפיין להשקת מתחם פיראטים בשפיים באמצעות משחק מובייל

אפליקציית המשחק Winni, המתמחה בפיתוח משחקי תוכן חווייתיים במובייל עבור מותגים, יוצאת בשיתוף פעולה עם פארק המים שפיים, הכולל סדרה של שני משחקי מובייל, אשר פיתחה, ברוח פארק המים שפיים ומתחם הפיראטים הרטוב החדש. שיתוף הפעולה יקדם את השקת מתחם הפיראטים, הכולל ספינת פיראטים מדהימה ביופייה שנבנתה ויובאה במיוחד מהולנד, וממוקמת במתחם מים נפרד מהפארק הכולל מגלשות מים, מסלולי שחייה ועוד שפע של אטרקציות מימיות. השחקנים ייהנו מהצצה ראשונה במובייל לאטרקציה החדשה, ויתחרו ביניהם על כרטיסי כניסה חינם למתחם. גם המפסידים ייהנו מהטבת בונוס מפנקת וחלקם יוכלו לזכות בכרטיסים בהנחה.

 

במשחק שפיתחה וויני עבור פארק המים שפיים, האתגר העומד בפני השחקנים איתור אובייקטים מתוך עולם התוכן של פארק המים או מתחם הפיראטים בזמן מוקצב. המומחיות של Winni היא בהטמעת אובייקטים המשתלבים בתוך עולם התוכן של המותג, והם בבחינת פרסומת חווייתית עבור השחקנים. בין האובייקטים בסדרה, השחקנים יצטרכו לאתר מגלשות מים, אנשים בבריכה, דליי מים ושלל אובייקטים ברוח עולם התוכן.

 

אביהו עמר, מייסד וסמנכ"ל הפיתוח של Winni: "אנו שמחים ללוות את פארק המים שפיים בהשקה של מתחם המים הייחודי, מתחם הפיראטים הרטוב, ולספק לעשרות אלפי השחקנים באפליקציה הצצה וירטואלית ראשונה למתחם. אנו מאמינים כי משחק מובייל חווייתי הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר ליצור חיבור אמיתי בין המותג לבין קהל היעד, ואנו משוכנעים כי המשחק עצמו לצד הציפייה לזכות בפרס - כרטיס כניסה למתחם, ייצרו התרגשות וציפייה רבה בקרב השחקנים להגיע ולהתנסות בדבר האמיתי".

 

יואב לאור, מנכ"ל פארק המים שפיים: "ספינת הפיראטים נבחרה מבין שלל אטרקציות שנבחנו לאחר שבדקנו את הנושא לעומק וראינו כי עולם הפיראטים אהוב מאוד על ילדים. אנחנו מזמינים את כל המשפחות לחוות את הספינה גם בפארק וגם באפליקציה של וויני".

 

באפליקציית וויני, שהושקה לפני כשלושה חודשים בלבד, משחקים קרוב למאה אלף שחקנים. במהלך החודשיים האחרונים כבשה האפליקציה מס' פעמים את המקום הראשון בדירוג האפליקציות הטרנדיות ביותר באפסטור ובגוגל פליי, ואף דורגה בטופ 10 של האפליקציות באפסטור. 

 

המשחקים של פארק המים שפיים יהיו זמינה באפליקציה של Winni למשך כחודש.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד