הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מנתחים פלסטיים מצטרפים לקמפיין שטיפת ידיים

23/03/2020
מנתחים פלסטיים מצטרפים לקמפיין שטיפת ידיים

רופאי האיגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית יזמו קמפיין חברתי לשטיפת ידיים, כחלק מהמאבק בנגיף הקורונה. הרופאים מומחי האיגוד מצלמים בעצמם סרטוני הדגמה המבוססים על שיטת רחיצת ידיים   מים וסבון   על פי המלצות משרד הבריאות וארגון הבריאות העולמי. רופאי האיגוד קוראים לציבור לצפות בסרטונים, להראות לילדים ולשטוף ידיים מספר פעמים ביום בדרך הזו, במטרה להפחית באופן משמעותי את הסיכון להדבקה בקורונה, זה יכול להציל חיים. הסרטונים, אשר מצולמים על ידי הרופאים עצמם בסיוע צוות הקליניקה באמצעות הסמארטפון, עולים בהדרגה לרשתות החברתיות, פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב וכן מופצים לכלי התקשורת.

 

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית הסביר כי:   "רופאי האיגוד לכירורגיה פלסטית מחזקים את ידי משרד הבריאות במאבק בנגיף הקורונה ומצטרפים להמלצה החיונית לשטיפת ידיים בתכיפות. אנחנו בעבודתנו שוטפים ידיים ביסודיות מספר רב של פעמים ביום, אך רוב הציבור עדיין לא אימץ את הנוהג הזה כחלק מחיי היומיום וחשוב לעשות זאת כעת. אני קורא לציבור לצפות בסרטונים ולשטוף ידיים ביסודיות מספר פעמים ביום, זה יכול להציל חיים"

 

נאוה עינבר, דוברת האיגוד הוסיפה כי:   "מדובר בקמפיין חברתי מתמשך, אשר עולה הודות לנכונות הרופאים חברי האיגוד לצלם את עצמם ולשלוח לנו את הסרטון. על פי קצב הגעת הסרטונים, נעלה אותם בהדרגה לרשתות החברתיות, פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב וכן נפיץ לכלי התקשורת".


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד