הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת "קרסו", יבואנית "ניסאן" יוצאת בקמפיין רחב היקף להשקת דגמי 2007

28/08/2006

קבוצת "קרסו" יוצאת מהקופסא: יוצאת במסע פרסום להשקת דגמי 2007 של "ניסאן"

 

הקמפיין יהיה תחת הסלוגן-"לנהוג מחוץ לקופסא" בהפקת משרד הפרסום "ענבר, מרחב, שקד" ונאמד בכ- 1.5 מיליון ₪.

 

קבוצת "קרסו", יבואנית "ניסאן" יוצאת בקמפיין רחב היקף להשקת דגמי 2007 של המותג ומציג את האמירה התקשורתית החדשה של "ניסאן": "לנהוג מחוץ לקופסא". , ויכלול שילוט חוצות, מודעות בעיתונות הארצית והמקומית, מגזינים לגברים ולרכב, וכן קמפיין אינטרנט רחב היקף.

 

הקמפיין יכלול מסעות פרסום לדגמים: "ניסאן מוראנו" –תחת הסלוגן: "ולחשוב שכמעט קנית טוארג...", המדגיש את היוקרה והייחודיות של הרכב החדש בישראל. "ניסאן נבארה" – "למי קראת טנדר??"  - הקמפיין מציג את הפיק אפ החדש של "ניסאן". וקמפיין ל"ניסאן פאת'פיינדר" – "בכביש הוא בכביש, בשטח הוא בשטח".

בנוסף, יוצאת החברה במבצע לרוכשי רכב המנהלים "ניסאן פרימרה" –ומעניקה מערכת ניווט GPS על המסך המקורי (LCD 5'')  ברכב – במתנה.

 

רועי שחורי, מנהל מותג "ניסאן" מסר כי: "האמירה התקשורתית החדשה של "ניסאן" – "לנהוג מחוץ לקופסא", משקפת את המהפך של המותג עם דגמי 2007: השקת  דגמים חדשים בכל הקטגוריות, לכל הקהלים: מה"מייקרה" העירונית, ה"Note" (נוט) המשפחתית, והפיק אפ "נבארה", הרכב המוביל בקטגוריה ועד ה"מוראנו" היוקרתית. אמירה תקשורתית זו מדגישה את הייחודיות שבכל הדגמים: בעיצוב ובטכנולוגיה, לצד האמינות המוכרת של ניסאן לאורך השנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד