הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אישיווק השבוע: סיגל אליאס, מנהלת שיווק Arrow ECS ישראל

20/02/2014
אישיווק השבוע: סיגל אליאס, מנהלת שיווק Arrow ECS ישראל (הגדל)
 • שם החברה: Arrow ECS  ישראל
 • שנת הקמה: 2009
 • מספר  עובדים: 25
 • פרופיל אישי: בת 42, ביום מנהלת שיווק ב- Arrow ECS ישראל ובשאר הזמן אם חד הורית לרועי. מתגוררת ברמת גן, חולת אקסטרים וטיולים, אוהבת מוסיקה וריקוד ובכלל את החיים ואת מה שיש להם להציע. את דרכי התחלתי כאחראית שיווק במסלול האקדמי של המכללה למינהל ולאחר שצברתי ידע וניסיון ניהלתי את השיווק והמכירות ב- IQ בית הספר לפסיכומטרי ובגרויות וניהלתי את מערך השיווק של קניון ארנה.

 

 • היקף תקציב שיווק: 1,000,000$

 

 • ספקי שיווק: שחר תקשורת שיווקית- יח"צ 03-5046113 , מעצבת- סטודיו סגול עירית חיון 052-3066566, אנשים ומחשבים, כלכליסט, דה מרקר, גלובס.

 

 1. מהו המהלך השיווקי החכם והבולט ביותר שעשתה החברה בשנה האחרונה?
  במהלך 2013 השנה הכנסנו שני ספקים חדשים לחברה. כך הרחבנו את היצע המוצרים שלנו, מה שמסייע לנו למנף את עסקינו עם השותפים בשוק בצורה המיטבית.

 2. על איזו פעילות שיווקית לא תוכלי לוותר? בענף בו אני נמצאת חשוב לייצר לידים על מנת לחזק את השותפות בנינו לבין הפרטנרים שלנו. הפעילות הרווחית ביותר מבחינת ROI  היא פעילות טלמרקטינג אשר מביאה כוח נוסף ליצירת הזדמנויות עסקיות .

 

 1. לקח מפעילות שיווקית שביצעתם ויכול לסייע לאנשי שיווק אחרים? לפני כשלוש שנים התחלנו במסורת של ערב שותפים שנתי, המתקיים מאז כל שנה וכבר הפך לשם דבר בתעשייה המקומית. זו הצלחה שאני בהחלט גאה בה וממליצה בפה מלא גם לקולגות שלי לייצר במה כזו לחזק את הקשר עם השותפים העסקיים. אני מאמינה שכל חברה צריכה לדעת גם מתי לקחת הפסקה, לעצור רגע, ולומר "תודה".

 

 1. תן מילה טובה על פעילות שיווקית של המתחרה - זה לא סוד שאנו פועלים בשוק מאוד תחרותי ואני יכולה לומר בפה מלא כי כל המתחרים שלנו בהחלט עושים עבודה נהדרת מבחינת מודעות ומוכרות בשוק.

 

 

השאלון האישי:

·         איזו דמות מקצועית השפיעה עליך? קשה לי לחשוב על דמות ספציפית אחת. יכולה לומר שדווקא לימודי בבית ספר חקלאי, במסגרתם יצאנו ליום עבודה מאומץ ופיזי בכל שבוע, לצד לימודי מחול מקצועיים ואינטנסיביים, הקנו לי המון מהמשמעת העצמית ומוסר העבודה שיש לי כיום, אותם אני מיישמת גם בתחומי החיים האחרים שלי וכמובן בעבודה.

·         עבודה ראשונה? נציגת מכירות בחברת גזית זברקו, מכירת דירות נופש ומגורים

·         תכונה חשובה למנהל שיווק? יצרתיות  ופתיחות לשינויים טכנולוגיים ובכלל ראייה ארוכת טווח.

·         דף הבית שלך באינטרנט: www.arrowecs.co.il

·         בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות - סבסטיאן

·         מהו הרכב בו את נוהגת? מיצובישי

·         מהו ג'וב חלומותיך? להיות עצמאית בתחום הייעוץ והאסטרטגיה השיווקית.

·         חופשה חלומית: טיול ארוך עם בני באוסטרליה וניו זילנד

עוד ב"אישיווק"

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד