הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אישיווק השבוע: חן אורן, מנהלת שיווק, פורט אנד בלו

4/10/2017
אישיווק השבוע: חן אורן, מנהלת שיווק, פורט אנד בלו

 

שם החברה: מלון בוטיק Port and Blue  בת"א

שנת הקמה: 2015

מספר עובדים: 20

 

חן אורן, בת 31, מנהלת שיווק ומכירות במלון הבוטיק היוקרתי Port and Blue, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת דרבי. עבדה בעבר במחלקת העסקים במלון דן ת"א.

 

ספקי שיווק: דולפין, משרד יחסי ציבור שאנשיו דואגים לחשיפה מרבית של המלון שלנו באמצעי המדיה וניו מדיה בולטים בארץ ובחו"ל., ג'ירף האחראים למיתוגו וחברת זיג זג האחראית על קידומנו בגוגל.

 

באיזה מהלך שיווקי את גאה במיוחד?

כנס בו אירחתי במלון את הפורום הארצי למנהלות נסיעה. לכנס הוזמנו נציגות מחברות גדולות במשק שהגיעו להתרשם מהמלון וליצור תשתית לשיתופי פעולה. הכנס כלל סיור מקיף בחדרי האירוח של המלון ובכלל מתקניו, אירוח כיד המלך בסוויטה הנשיאותית היוקרתית שלנו ופרזנטציה מקצועית על המלון ועל כלל המלונות שבבעלות חברת הניהול שלנו "טארה". במהלך הכנס המנהלות התרשמו מהתאמת המלון לקהל אנשי העסקים אשר צרכיהם הייחודיים נמצאים בראש מעייניהם של צוות המלון.

 

על איזו פעילות שיווקית לא תוכלי לוותר?

אני מאמינה גדולה ביחס בין אישי ומוצאת את עצמי נהנית מאוד מפעילות שיווקית של פגישות 1 על 1 עם לקוחות פוטנציאליים. בפגישות הללו אני מעבירה בצורה הטובה ביותר את האמונה החזקה שלי במלון ובמה שיש לו להציע ובו זמנית, מזהה את צרכי הלקוח שעומד לפניי בצורה מדויקת יותר.

 

טיפ למתחילים בעולם השיווק?

אל תאבדו תושייה ואל תתייאשו מהר לתוצאות לוקח זמן להגיע אבל נחישות והתמדה מביאות לתוצאות טובות.

 

פעילות שיווקית שהרשימה אותך

הקמפיין השיווקי של אתר TRIVAGO  העוזר ללקוחותיו למצוא את המלון המתאים ביותר עבור צרכיהם. טריוגו עלו על הנוסחה של איך לשווק לקהל המשתמשים המגוון שלהם בצורה שתפנה לכלל הלקוחות ברחבי העולם באופן אחיד, נגיש וברור תוך מענה על רצון לקוחותיו למצוא את הדיל הטוב ביותר בצורה המהירה והקלה ביותר.

 

השאלון האישי:

 

איזו דמות השפיעה עלייך? אבא שלי, שהיה מלונאי 25 שנה. אבי היה הבעלים של מלון בוטיק בת"א ובזכותו הגעתי לעולם המלונאות שהיווה פלטפורמה בה יכולתי לשלב בין החיבור מהבית לתחום  המלונאות, המכירתיות שבי ויכולותיי השיווקיות. 

 

איש שיווק מומלץ שעבדת איתו? רוזי פרץ, מנהלת השיווק של המלון החברתי היחיד בישראל, אירוס המדבר בירוחם,  Port and Blue ואירוס המדבר הם חלק מקבוצת המלונות תחת ניהולם של חברת "טארה" כך שיצא לנו לעבוד בשיתוף פעולה מספר רב של פעמים.

 

לימודים? תואר B.A  במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי- המרכז ללימודים אקדמיים.

 

עבודה ראשונה? במלון "ארלוזרוב סוויטס", מלון הבוטיק שהיה בבעלות אבי

 

תכונה חשובה למנהל שיווק? אסרטיביות

 

 בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות? קפה נמרוד בנמל ת"א. בית קפה המשלב אווירה טובה ונוף יפה של נמל ת"א בשילוב ארוחות איכותיות ומגוונות.

 

ג'וב חלומות? מנהלת מלון בוטיק יוקרתי בארץ או חו"ל

 

חופשה חלומית? מתקשה לבחור בין איי סיישל לאיים הקריביים.

 

עוד ב"אישיווק"

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד