הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אישיווק השבוע: דני צור, מנהל מותג פלנטרוניקס

28/12/2017
אישיווק השבוע: דני צור, מנהל מותג פלנטרוניקס

·         שם איש השיווק ותפקיד: דני צור, מנהל מותג פלנטרוניקס (Plantronics) בישראל.

·         שם החברה: פלנטרוניקס – יצרנית אוזניות אמריקאית.       

 

 

דני צור, בן 39, נשוי + 2, מתגורר בקיבוץ שפיים. עוסק בשיווק ומכירות קרוב ל-20 שנים, יזם ומקים חברת "וידי ביי בע"מ" המתמחה בתחום ה-Ecommerce ומעביר הדרכות למסחר ב-eBay. אלוף ישראל לשעבר באופניים.

 

ספקי שיווק: Allmedia – משרד יחסי הציבור של חברת פלנטרוניקס בישראל. מטפלים במותג מזה שנתיים וחצי ומבצעים עבודה טובה מאוד בכל הקשור ליחסי ציבור, פעילות דיגיטל, פרסום ופעילות שיווקית באירועים רלוונטיים ואחראים לנראות ומודעות המותג בארץ. כפיים – חברת ההפקות הגדולה ביותר בישראל. בין שיתופי הפעולה הבולטים אני יכול למנות את מרתון תל אביב, פסטיבל הגיימינג GAME IN ואירועים גדולים נוספים. אנחנו מתכוונים להרחיב את שיתוף הפעולה בשנה הקרובה.

 

·         באיזה מהלך שיווקי אתה גאה במיוחד? אני חושב שהאתגר וההצלחה הכי גדולים שלי הם לדעת באיזו דרך לשווק ולקדם חברה כמו פלנטרוניקס, הפונה לכמה קהלים בעלי תחומי עניין שונים, כגון: ספורט, גיימינג, מוסיקה, סקטור ה-B2B ועוד.

 

·         טיפ למתחילים בעולם השיווק: לתת ערך ותוכן למוצר/שירות שאתם משווקים ו-Keep it simple.

 

·         פעילות שיווקית שהרשימה אותך: אני אוהב במיוחד את הפעילויות של אמזון בתחום האונליין. הם תמיד מציגים דברים חדשים וחדשניים ושווה לעקוב אחריהם, להסתכל על הפעילויות שלהם וללמוד מהם.  

 

·         השאלון האישי:

·     איזו דמות השפיעה עליך? Gary Vaynerchuk – יזם ומרצה בתחום השיווק וההעצמה וקולגה של Anthony Robbins. מגיל צעיר גארי עבד בחברה של אבא שלו והצליח בגדול. היום הוא משמש כמרצה ומניע אחרים לפעולה. תותח בתחום השיווק. השקיע בפייסבוק עוד בשלבים הראשונים. אני ממליץ לעקוב אחריו.

 

·     אישיווק מומלץ שעבדת איתו: משה גאון ודרור קליסקי. משה גאון הוא בכיר בתחום הפרסום והשיווק כבר שנים ואדם מאוד מוערך. בעבר שימש כמנכ"ל של "באומן בר ריבנאי" –אחד ממשרדי הפרסום המובילים בישראל. גם דרור קליסקי הוא בכיר בתחום הפרסום והשיווק – משרד "אזימוט". אני אוהב את רוח היזמות של שניהם ואת היוזמות שלהם, אשר לא מתמקדות רק בתחום הפרסום. מדובר באנשים בעלי ניסיון רב והעבודה איתם מהנה ופרודוקטיבית.

 

·     לימודים? יש לי תואר ראשון מאוניברסיטת "דרבי". אני מאוד בעד לימודים. אישית, אני אוהב ללמוד ולקרוא ספרים, זה שומר על מוח חד ויצירתי.

·     עבודה ראשונה? לאחר הצבא, פתחתי עסק להפקות דפוס דיגיטלי.

·     תכונה חשובה למנהל שיווק? יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

·     מקור ידע מקצועי שימושי: אני מאוד אוהב לקרוא מאמרים וכתבות דרך פלטפורמת לינקדאין. ניתן למצוא שם מידע חדשני ושימושי.

·     בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות: בית קפה ביגה בקניון TLV.

·     ג'וב חלומות? אשמח להמשיך בתחום היזמות.

·     חופשה חלומית:  לנסוע עם אשתי והילדים לבקר את אחי בניו זילנד. כבר טיילתי בכל מקום אחר.

עוד ב"אישיווק"

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד