הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Mobile1 חתמה על הסכם שיתוף פעולה להקמת ולניהול אתר סלולרי חדש לאתר קופידון

24/04/2008 09:20

קופידון, אתר ההיכרויות הישראלי המוביל וחברת Mobile1, המתמחה בניהול והפצת תוכן סלולרי, חתמו על הסכם שיתוף פעולה להקמת, עיצוב, תפעול וניהול של האתר הסלולרי של קופידון.

 

האתר החדש יוצג ע"י Mobile1 אצל כל המפעילים הסלולריים בישראל, ויהווה פלטפורמה מקבילה וזהה לאתר האינטרנט של קופידון, תוך אפשרות גלישה בשתי רמות: גלישה של חברים באתר (לא מנויים) ומבקרים חיצוניים (לא רשומים באתר) אשר תאפשר יכולת תקשורת מוגבלת, וכן גלישה למנויים (חברים משלמים) -  אשר תתבצע באמצעות כניסה עם שם משתמש וסיסמא ותאפשר גלישה חופשית ואפשרויות תקשורת בלתי מוגבלות.  

 

המנויים והחברים של קופידון, יוכלו לבצע את הפעולות השונות ללא הגבלה גם באתר הסלולרי החדש, והמצטרפים החדשים לשירות הסלולר יוכלו ליהנות גם הם מהאפשרויות השונות המוצעות באתר האינטרנט. 

 

האתר החדש של קופידון יציע עיצוב חדש ופלטפורמה משודרגת ויתבסס על טכנולוגיה חדשנית אשר תאפשר גלישה נוחה ואינטואיטיבית במיוחד. לקראת ההשקה, יוצעו מבחר ספיישלים ופעילויות ייחודיות מגוונות, דוגמת: סקרים ייחודיים, תחרויות ומשחקי היכרות אינטראקטיביים. כמו כן, בעתיד הקרוב יושקו שירותי פרימיום ייחודיים ואפליקציות שונות במיוחד לגולשים באתר הסלולרי.

 

יוני פרידמן, מנכ"ל Mobile1: "ההסכם של Mobile1 עם קופידון לגבי ניהול והפצת התוכן הסלולרי מצטרף למספר שיתופי פעולה מרכזיים עליהם חתמנו בתקופה האחרונה עם גופים כדוגמת אתר YNET, ערוץ ESPN, רויטרס ועוד. בעולם תכני הסלולר הדינאמי, ישנה חשיבות רבה ומכרעת להציג ללקוח חווית גלישה קרובה ככל שניתן ל"דבר האמיתי", ואנו שמחים כי גם קופידון, כגוף המוביל בתחומה, בחרה ב- Mobile1 כחברה שתלווה אותה בניהול והפצת תכניה המשודרגים ללקוחות חברות הסלולר". 

 

מאיה לימור, מנהלת אתר קופידון: "קופידון ,כאתר ההיכרויות המוביל בישראל, מחוייב לסביבת היכרות איכותית ושפע של חברים ולאיכות השירות וחווית תהליך ההיכרות ברשת. האתר החדש בסלולר, עם הממשק המעוצב והיכולות הטכנולוגיות של Mobile1 מאפשר לגולשי האתר עולם שלם, מסעיר ואיכותי, כמיטב המסורת של קופידון, גם במכשיר הנייד ולא רק כאשר הם מול המחשב".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד