הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המכללה האקדמית לחינוך אורנים בחרה בעיתונאי מיקי רוזנטל לאקטיביסט של השנה

3/05/2009 10:30

החוג לתקשורת במכללה האקדמית אורנים בחר השנה את העיתונאי מיקי רוזנטל לעיתונאי האקטיביסט של השנה (בשנה שעברה קבלו את הפרס גיא מרוז ואורלי וילנאי).

 

בכנס תוענק לעיתונאי מיקי רוזנטל  תעודת העיתונאי החברתי האקטיביסטי מטעם החוג לתקשורת. רוזנטל יגיע לטקס ויקיים שיח אקטיביסטי, אלא מה,  פתוח עם הסטודנטים, המרצים והקהל שיגיע ליום העיון, כשעל הפרק סרטו המדובר 'השקשוקה'.

 

בהמשך יוצגו בכנס כמה דגמי עבודה בהפקת סרטים להעצמת  אוכלוסיות מוחלשות. ביניהם, דגם  "תקשורת מקדמת" שפותח על ידי רן ישפה מנהל בי"ס ראיה בתל-אביב. שלוחה של ביה"ס תיפתח בשנה"ל הקרובה, ביחידה ללימודי תעודה והתמחות במכללת אורנים, במטרה להכשיר מנחים ב"תקשורת מקדמת" לעבודה עם נוער בסיכון ואוכלוסיית החינוך המיוחד.

 

יום האקטיביזם התקשורתי ייפתח בדברי ברכה של ראש החוג לתקשורת ד"ר מירה פוירשטיין וראש החוג לחינוך חברתי קהילתי ד"ר מיקי מוטולה. 

במוקד היום כמובן הרצאתו של מיקי רוזנטל "שיטת השקשוקה", אחריה יוקרן מגזין אקטיבי של החוג לתקשורת, ותתקיים הרצאתם של  רן ישפה וד"ר רות הרתאן מבית הספר לתקשורת מקדמת. בהמשך יפגשו הסטודנטים עם נציגי עמותות וארגונים קהילתיים.

 

גם בשנה הבאה, יעמיד החוג לתקשורת את נושא  "האקטיביזם התקשורתי והחברתי" במרכז עשייתו. בין היתר יחקרו הסטודנטים ארגוני מתנדבים ועמותות חברתיות ויוכשרו להיות פעילים ודוברי ארגונים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד