הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר הספורט ONE יעביר בלעדית ובחינם באינטרנט את אליפות ישראל הפתוחה בטניס

3/05/2009 13:45

אתר הספורט ONE, ממשיך כל העת לפעול למען אוהדי הספורט בישראל עם שידורם של מגוון רחב של אירועי ספורט מרכזיים, בשידור חי באינטרנט.

כעת יעביר אתר הספורט ONE בלעדית וללא תשלום את אליפות ישראל הפתוחה בטניס.

                                           

אליפות ישראל הפתוחה בטניס, הנקראת גם  ISRAEL OPEN 2009, תתקיים בין ה-4 ל-9 במאי, במרכז הטניס ברמת השרון ותועבר באתר הספורט ONE במלואה.

ONE ילווה את כל משחקיו של המדורג הבכיר בטורניר- דודי סלע לצד טניסאים מהטופ 100 בעולם. אחד משיאי האליפות הנוכחית, הנחשבת לתחרות הגדולה ביותר שהתקיימה בישראל מזה 12 שנים, היא חזרתם למשחק משותף של צמד הטניסאים המצליח אנדי רם ויוני ארליך שחוזרים לראשונה לשתף פעולה אחרי מספר חודשים, עם שובו של ארליך מפציעה קשה. גם כל משחקיהם של רם וארליך, אשר ינסו להגן בתחרות על תוארם מן השנה שעברה, יועברו בשידור חי ובלעדי באינטרנט.

סך הפרסים בתחרות הוא מאה אלף דולר והיא קרויה על שמו של סמ"ר ליאור וישינסקי, לוחם בחיל ההנדסה שנפל לפני 5 שנים בציר פילדלפי והיה בצעירותו שחקן טניס מוכשר.

שידור אליפות ישראל הפתוח בטניס, אינו הפעם הראשונה, בה מתגייס אתר הספורט ONE להעביר בשידור חי משחקים וללא תשלום, אירועי ספורט מרכזיים בישראל, באופן בלעדי. כך שודרה במלואה לאחרונה אליפות ישראל בשחייה וכן משחקי הגביע המכריעים בכדורעף ומשחקי הנבחרת הצעירה בכדורגל.

 

אודי מילנר, מנכ"ל אתר הספורט ONE: עם שידורה הבלעדי באינטרנט של אליפות ישראל הפתוחה בטניס, כמו גם שידורם החי במהלך השנה של  אירועי ספורט נוספים ממשיך ONE וממצב עצמו יותר ויותר כבית העיקרי של חובבי הספורט בישראל. שם הם מוצאים את מגוון התכנים העשיר והמעמיק ביותר, כתבות ופרשנויות לצד שידורי ספורט חיים והכל ללא תשלום. הבנה זו מחלחלת גם לגופי הספורט הגדולים במדינה ורבים מהם, כמו איגוד הטניס, השחיה, הכדורעף ואפילו הועד האולימפי, רואים ב-ONE את השותף האמיתי והמרכזי שלהן".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד