הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קניון ארנה יעלה פורטל סלולרי ייחודי במסגרת שיתוף הפעולה עם תוכנית הריאליטי "פרויקט מסלול"

31/05/2009 09:00

קניון ארנה יעלה בפורטל סלולרי ייחודי ובלעדי בישראל, במסגרת שיתוף הפעולה עם תוכנית הריאליטי "פרויקט מסלול" של רשת. זאת, כחודש וחצי לאחר שקניון ארנה הוכרז כמעניק החסות הראשית לתוכנית.

פורטל קניון ארנה יעלה בסלולר במשותף עם "פרויקט מסלול" מרגע עליית התוכנית לאוויר. הפורטל הסלולרי פותח ע"י Moblin, מהחברות המובילות בישראל בתחום השיווק והפרסום הסלולארי. Moblin כבר משמשת כזרוע הסלולר של רשת בתחום התוכן ובתחום השיווק והפרויקט החדש מתווסף לפעילות ענפה שלה ברשת.  

 

לראשונה בישראל, קניון יעלה בפורטל סלולרי נגיש לקהל עם אפליקציות, הודעות, קופונים ועוד. הפורטל יכלול את רשימת החנויות השונות, על פי קטגוריות של התחומים השונים: אופנה, הנעלה, תכשיטים, קוסמטיקה ועוד; לוח הודעות, מבצעים ואירועים שיפרט את האירועים השונים שיתקיימו בקניון בחגים, בחודשי הקיץ, המבצעים השוטפים וכד'; קופונים סלולאריים ייחודיים לחנויות ולמסעדות בקניון; שאלון טריוויה נושא פרסים; פרסום על גבי הפלטפורמה הסלולארית לרשתות וחנויות שונות; וכן מועדון לקוחות ייחודי.

 

מוריס בניסטי, מנכ"ל קניון ארנה: "שיתוף הפעולה בין קניון ארנה ורשת עולה דרגה ומגיע למרחבים חדשים- המרחב הסלולרי. קניון ארנה נמצא כל העת בחוד החנית של הקדמה. בימים אלה הנהלת קניון ארנה מבצעת שיפוץ מסיבי לשינוי פני הקניון בהשקעה כוללת של למעלה מ- 50 מיליון ₪ הכולל שינויים מבניים וארכיטקטוניים, שינויים בתמהיל החנויות. זאת במסגרת שינוי הקונספט ומיתוג חדש של הקניון. כחלק מההשקה המחודשת, בחרנו לפתוח ברובד נוסף ובלעדי בארץ של פנייה ללקוחות חדשים ושימור לקוחות, זאת בפלטפורמה אהובה ומוכרת על כמעט כל ישראלי: הסלולר. אנו בטוחים כי לקוחותינו ייהנו מהמגוון החדש, מההנחות הייחודיות ומנוחות השימוש המשדרגת את חוויית הקנייה".

 

עוד הוסיף מוריס בניסטי, כי עם סיום שידור פרקי "פרויקט מסלול" לקראת סוף הקיץ, ישקול הקניון המשך הפעלת הפורטל גם בעתיד כפעילות עצמאית של הקניון.

 

עמרי ארגמן, סמנכ"ל לפיתוח עסקי, Moblin:  "הפתרון שהצענו לפרויקט מאפשר לראשונה פעילות עסקית של כ-80 חנויות תחת קורת הגג של פורטל סלולרי אחד. אנו מעריכים כי הקישור לתוכנית טלוויזיה פופולארית יניע  אלפי צופים להתעניין בהצעות ולרכוש מוצרים בחנויות הקניון. זו צפויה להיות נקודת מפנה בשימוש בסלולר כאמצעי שיווקי לקהל הרחב בישראל".   

 

כאמור, לפני כחודש וחצי פורסם כי קניון ארנה נבחר למעניק החסות הראשית לתוכנית הריאליטי של רשת "פרויקט מסלול". במסגרת החסות, הקניון יעניק לזוכה במתנה את הזכות לשכור חנות בקניון לשנה ללא דמי שכירות ובנוסף 100,000 ₪ להקמת החנות ולעיצובה לפי ראות עיניו של המעצב הנבחר. הקניון המחודש ייחשף לראשונה טלוויזיונית במסגרת התוכנית.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד