הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ONE בשת"פ עם המכביה ה-18

15/06/2009 14:45

 

 ONE, אתר הספורט של ישראל, מממשיך להרחיב את מעורבותו באירועי הספורט המרכזיים של ישראל, ע"י שת"פ עם המכביה ה-18.

 

ONE ישמש כאתר המרכזי של המשחקים וזאת באמצעות מיני סייט ייעודי, שיוקם יחד עם מארגני המכבייה ויכיל סיקור יומי, כתבות, פרשנויות, קטעי ארכיון ממכביות קודמות וכן ריכוז התקצירים משידורי הטלוויזיה.

 

גולת הכותרת, של השת"פ, תהיה תוכנית סיכום יומית טלוויזיונית, בשפה האנגלית, בהפקת ONE אשר תופץ לעשרות מדינות בהן קיימות קהילות יהודיות גדולות. בנוסף, יפיק ONE בשיתוף הטלוויזיה היהודית בארה"ב, ה-JLTV , כתבות צבע ומשדרים על המתמודדים הרבים ועל המשחקים עצמם.

תשומת לב נכבדה, יתפוס הסיקור של 2 ספורטאים גדולים בתחומם: השחיין היהודי ומדליסט אולימפי מבייג'ין, גייסון לייזאק וכן אגדת הכדורגל, שחקן מנצ'סטר ונבחרת אנגליה, סר בובי צ'רלטון, שיצעד בטקס הפתיחה.

 

המכביה ה- 18 תיפתח ב- 13 ביולי ותציג למעלה מ-7000 ספורטאים יהודיים, מ-65 מדינות, שיתחרו ביניהן במגוון מקצועות הספורט. לא ידוע לרבים, אבל המכבייה, נחשבת לאירוע הספורט השלישי בגודלו בעולם, מבחינת כמות המשתתפים, אחרי המשחקים האולימפיים והאוניברסיאדה.

 

יו"ר הוועדה המארגנת של המשחקים, איתמר הרמן: "זו עומדת להיות המכביה המסוקרת והמשודרת ביותר מכל המכביות שקדמו ול-ONE תיהיה תרומה נכבדה לכך. כמו תמיד המכביה היא אירוע המקשר בין יהודי הגולה לישראל, ואני בטוח שבאמצעות האולפן והשידורים באינטרנט נצליח להביא את דבר המכביה לקהל רחב יותר של צופים בארץ ובעולם".

 

אודי מילנר, מנכ"ל ONE: "כאתר הספורט של ישראל, ONE מחויב  להיות בכל מקום בו מתקיימים אירועי הספורט הגדולים ביותר ואנו שמחים שארגוני הספורט המרכזיים בישראל, דוגמת מארגני המכביה והועד האולימפי הישראלי, בחרו ב- ONE להיות אתר הבית המרכזי שלהם. אתר ONE אמון על אלפי שעות של הפקות תוכניות איכות ומבזקי ספורט, המביאים לכל חובבי הספורט בישראל, סיכום ממצה ואיכותי של הרגעים הגדולים והקטנים בספורט הישראלי. כעת, עם הפקת מהדורה יומית לסיכום משחקי המכביה, יוכלו ליהנות מתכנים אלו, גם אוהדי הספורט בעולם כולו". 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד