הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ערוץ הספורט חוגג מונדיאל

27/05/2010 18:15

ערוץ הספורט חוגג את חודש המונדיאל בכל הפלטפורמות שלו. הערוץ רכש את הזכויות לשידור תשעה משחקים בספורט5 HD במקביל לשידורם בזכיינית ערוץ 2 "רשת". בין המשחקים שישודרו,  משחקים משלב הבתים ומשלב שמינית הגמר. בין המשחקים שישודרו משלב הבתים: ברזיל – חוף השנהב, איטליה – פרגוואי, ארגנטינה – יוון. בנוסף ישודרו תכניות אולפן חדשות שילוו את המונדיאל.

 

ערוץ ספורט5 HD ישדר חמישה משחקים משלב הבתים, ועוד ארבעה משחקים משלב שמינית הגמר של הטורניר. המשחק הראשון יפגיש ב- 13 ביוני את נבחרות גרמניה ואוסטרליה. למחרת ישודר משחקה הראשון של אלופת העולם איטליה, שתתמודד מול פרגוואי. משחקים נוספים משלב הבתים שישודרו בספורט 5 HD הן משחקן של נבחרות ברזיל – חוף השנהב ב- 20 ביוני, משחקן של נבחרות ספרד – הונדורס ב- 21 ומשחקן של נבחרות יוון – ארגנטינה ב- 22 בחודש יוני.

 

במסגרת חגיגת המונדיאל עולות בערוץ שלל תכניות חדשות. ב- 31 במאי תעלה לאוויר התכנית "המונדיאל שלי" במסגרתה יבחרו מובילי דעה בתרבות ובבידור הישראלי את משחק המונדיאל האהוב שלהם. התכנית תשודר בימים שני עד חמישי, בשעה 23:30 בערוץ GOLD5+. בין המשתתפים ניתן למצוא את יובל סמו, אורי גוטליב , דויד קיגלר, נתן דטנר אריה מליניאק ונוספים.

 

בנוסף יעלו בערוץ LIVE5+ שתי תכניות אולפן נוספות. האחת, תכנית אולפן בהנחיית מודי בר-און שתעלה לאוויר בימים הקרובים, לקראת פתיחת הטורניר והשנייה, תכנית אולפן נוספת שתשלב בין הטאלנטים של ערוץ הספורט לאנשי בידור שונים תעלה עם פתיחת הטורניר. עם תחילת המונדיאל צפוי לטוס צוות של הערוץ לדרום אפריקה ולשמש שליח של הערוץ למונדיאל. הצוות יעביר דיווחים וכתבות מהמתרחש במגרשים ומחוצה להם עבור מהדורות "חדשות הספורט" היומיות ולתכניות השונות בערוץ.

 

כל זאת מצטרף לחגיגת טרום מונדיאל הנחגגת בערוץ למעלה מחודש. LIVE5+ משדר תשעה משחקי הכנה למונדיאל בהם לוקחות חלק נבחרות איטליה, אנגליה צרפת והמארחת דרום אפריקה בנוסף, בספורט5 משודרים משחקיה של נבחרת ישראל מול נבחרות אורוגוואי וצ'ילה המשתתפות במונדיאל. ערוץ LIVE5+ משדר מידי לילה בחצות  את הסדרה "הטוענות לכתר", המסקרת את דרכן של 32 הנבחרות שהעפילו למונדיאל בערוץ GOLD5+ משודרים כל משחקי המונדיאל הגדולים לרבות משחקיה של נבחרת ישראל במקסיקו 70.

 

אתר ערוץ הספורט העלה אזור מיוחד למונדיאל המכיל מאגר מידע חסר תקדים  על השחקנים, הנבחרות, הסטטיסטיקות ועוד. ובנוסף אזור בלוגים של כל הטאלנטים בערוץ  ונוספים.

 

בנוסף, כזכור, זכה ערוץ הספורט במכרז לזכויות השידור הסלולריות  של המונדיאל והוא ישדר את כל 64 משחקים בשידור חי באפליקציית האיפון שלו ובערוצים הסלולרים שלו בחברות הסלולר. בנוסף ישודרו תקצירים וסיכומים, כתבות צבע, מסיבות עיתונאים וקטעי ארכיון נדירים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד