הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר 'הארץ' עלה הבוקר במתכונת חדשה

13/09/2011

 אתר "הארץ" עלה היום לרשת במתכונת חדשה, לאחר 11 שנות פעילות. האתר החדש מעניק למשתמשים עיצוב מתקדם, עדכוני חדשות 24 שעות ביממה ושילוב עם האתרים האחרים בקבוצת 'הארץ'.

האתר המחודש מציג חיפוש משופר, מבליט את מאמרי הדעות, את הקריקטורה היומית ואת תכני התרבות של גלריה, ויכלול מצגות תמונות מובלטות ותוכן וידאו. המדורים הייחודיים - קפטן אינטרנט, ספרים וספורט הארץ - יורחבו ויועמקו. האזור האישי של הגולשים מאפשר לשמור כתבות, להתחבר לקפה דה-מרקר ולעקוב אחרי תגובות באתר.

 

לדברי אלוף בן, העורך הראשי של 'הארץ": 'אנו שמחים ונרגשים להשיק את אתר 'הארץ' החדש, שיעניק לגולשיו את התוכן האיכותי שלנו בעיצוב עדכני ונוח לשימוש. השקת האתר מבטאת את רוח החדשנות והיצירתיות שמאפיינת את הארץ לאורך שנותיו, ואת מחויבותנו לחיזוק הקשר עם הקוראים בכל הערוצים - המודפסים והדיגיטליים״.

 

לדברי ליאור קודנר, עורך המהדורות הדיגיטליות של "הארץ": "העיצוב החדש ומערכת עריכת התוכן המשודרגת מביאים את האתר אל קדמת הטכנולוגיה. שידרגנו את חווית המשתמש של הגולשים ואיפשרנו להם לצרוך את תכני 'הארץ' באופן נגיש, נוח ומתקדם תוך שימוש בכלים חדשים ובויזואליות רבה. מעתה יוכלו הגולשים לעקוב אחר הכותבים האהובים עליהם, לקרוא, להשפיע, להגיב ולקחת חלק פעיל באתר". 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד