הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

כנס אילת לעיתונות ייערך בצל הבחירות

14/10/2012

כנס אילת לעיתונות 2012, שיערך בין התאריכים 7-4 בנובמבר, על ידי אגודת העיתונאים תל אביב יחד עם אוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת בן-גוריון בנגב, יארח השנה את יאיר לפיד, השר יצחק אהרונוביץ', השר משה כחלון, ח"כ שלי יחימוביץ', גדעון לוי, כרמלה מנשה, אבי וייס, חגי גולן, אורי רוזן, עמוס שוקן, סבר פלוצקר, ירון דקל, ד"ר אילן רבינוביץ', לירן דן, איילה חסון, ינון מגל, שי גולדן, אייל קיציס, חיים יבין, יואל אסתרון, איתן הבר, דני דיין, ח"כ אחמד טיבי, רני בלייר, איילת שקד, עודד בן-עמי, רן רזניק, תא"ל יואב (פולי) מרדכי, יעקב שחם ועוד רבים וטובים.

הכנס, אשר יפתח ב-4 בנובמבר בצל הבחירות לכנסת, ימשוך לאילת מתמודדים בולטים לראשות הממשלה ולכנסת כגון ח"כ שלי יחימוביץ', יו"ר מפלגת העבודה ויאיר לפיד, יו"ר מפלגת "יש עתיד", השרים משה כחלון ויצחק אהרונוביץ', ח"כ כרמל שאמה ועוד. אלו יישאו דברים וישתתפו בפאנלים בהנחיית מיטב העיתונאים כגון: משה שלונסקי אשר ינחה את הפאנל "המאבק על הבית – מדריך איך להיאבק להצלת העיתונאים", עודד בן-עמי שינחה את הפאנלים "4 בנובמבר, מה השתנה?" ואת "העניין הזה עם אירן – מי מפחיד את מי ולמה?", ניב גלבוע יעמוד בראש הפאנל "הורוד היום ורוד מאוד", מרב בטיטו תנחה את הפאנל "מחוברים לרייטינג – עיתונאים בריאליטי", ינון מגל ינחה את הפאנל "התקשורת מנפקת צווי גיוס", יואב לימור ינחה את הפאנל "המקור, המערכת או האתיקה – מה קובע?", רביב דרוקר ינחה את הפאנל "מדוע מת התחקיר העיתונאי?", קרן מרציאנו תנחה את הפאנל "האם העיתונות הכלכלית נרדמה בשמירה?", אורלי וילנאי תנחה את הפאנל "האג'נדה של הבחירות – מי ינצח הפעם? המדיני או החברתי?", דרור גלוברמן ינחה את הפאנל "טאבלט במקום עיתון", אייל קיציס ינחה את "יש לנו בחירות נהדרות" ועוד רבים.

מלבד הסיקור התקשורתי של מערכת הבחירות, יעסוק הכנס בהרחבה במשבר בשוק התקשורת ויתקיימו בו 30 פאנלים בנושאים שונים.

זו השנה השישית לקיומו של כנס אילת לעיתונות ע"י אגודת העיתונאים תל אביב בין התאריכים 4-7 בנובמבר במרכז הכנסים של ארמונות "הרודס" אילת של רשת פתאל. בכנס צפויים לקחת חלק כ-1500 אנשי תקשורת, עיתונאים, שרים, חברי כנסת, דוברים ואנשי יחסי ציבור, אנשי אקדמיה וכלכלה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד