הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דורי מדיה נערכת לפסטיבל MIPCOM

1/10/2013

נדב פלטי, נשיא ומנכ"ל דורי מדיה: "דורי מדיה גאה לקחת חלק גם השנה בפסטיבל הטלוויזיה השנתי MIPCOM.  סל המוצרים שלנו מציע מגוון רחב של הפקות ובמיוחד אנו מצפים להצגת התוכניות החדשות "אניגמה", "הכפר", "האיש הנעלם” " ו"דו קרב" אשר אנו משוכנעים כי יזכו לתשומת לב ממקומות שונים בעולם בפסטיבל. הקטלוג שלנו מאוד מגוון וכולל הפקות אשר ניתנות להתאמה לכל תרבות ולכל לאום ואכן מדי שנה נוספות עוד ועוד תוכניות טלוויזיה אשר הופכות ללהיטים בינלאומיים."

להלן הפורמטים העיקריים אשר יוצגו על ידי דורי מדיה בפסטיבל MIPCOM  2013:

אניגמה
דרמה יומית חדשה מבית דורי מדיה דרסט בת 150 פרקים של חצי שעה המתמקדת באמן comic strip אשר מאוהב בבחורה שהיא למעשה פרי דמיונו. האם אהבת חלומותיך היא רק חלום?
הסידרה תעלה בדצמבר בערוץ ויוה רק ללקוחות יס.

הכפר
תוכנית ריאליטי חדשה בת 20 פרקים בה חמש משפחות גרעיניות, בעלות רקע סוציו-אקונומי שונה, נלקחות מהחיים המודרניים והנוחים לאזור לא מיושב במטרה לבנות ישוב חדש. במהלך העונה המשפחות יתמודדו יום יום במשימות מאתגרות ובסופה תבחר המשפחה המנצחת.
התוכנית מופקת ע"י אבוט המאירי עבור ערוץ 10 ותעלה במהלך אוקטובר לאוויר.

האיש הנעלם
משחק חדש בו ששה מומחים מתחומים שונים צריכים לזהות בכל פרק אורח סלבריטי אחר ללא יכולת לראות או לתקשר עמו. הזיהוי נעשה ע"י בחינת מגוון חומרים של הסלבריטי כגון שיער, תביעות אצבע ועוד. הסלבריטי שומע את דעותיהם של המומחים אודותיו. האם יהיה לו מספיק אומץ להתמודד עם האמת? פורמאט רוסיה שהופק ע"י AVK הפקות.

ניו יורק עונה 2
סדרת פשע יומית מבית היוצר של דורי מדיה דרסט עם עלילה צבעונית, מורכבת, מלאת תשוקה ומפחידה. בן למשפחת פשע מוכרת מגיע לניו יורק, במטרה לחפש עתיד חדש. האם יצליח לברוח מעברו? עונה שנייה לסדר זוכת הפרסים המצליחה עכשיו באוויר ביס

בטיפול עונה 2
סדרה העוקבת אחר העולם המרתק של הפסיכולוגיה דרך ההתמקדות במפגשים פסיכואנליטיים במרפאה מודרנית. הסדרה עוקבת אחר המפגשים של הפסיכולוג עם המטופלים במהלך השבוע בעוד בימי שישי היא עוקבת אחר פגישותיו שלו עם המטפלת שלו. הגירסה הארגנטינאית לפורמאט המצליח "בטיפול". הגירסה הופקה בארגנטינה ע"י דורי מדיה קונטנידוס.

חברות
קומדיית פריים טיים על נשים בת 13 פרקים החושפת את האמת האכזרית של החיים לאחר הולדת ילדים... שנות ה-20 הזוהרות מאחוריהן ועכשיו הן מתמודדות עם החיים בפרברים. הסידרה הופקה ע"י יואב גרוס עבור ערוץ 10. עונה שנייה בהפקה.

מלבי אקספרס
קומדיה בת 13 פרקים המתרחשת בברזיל, אודות טיול של שלושה חברים ישראלים אשר מגיעים לברזיל ובמטרה להרוויח כסף פותחים דוכן להכנת מלבי. במהלך ההכנה הם מכניסים בטעות למלבי מרכיב שגוי אשר גורם למקומיים להתמסטל ולהגיע בהמוניהם לדוכן. האם מכרה הזהב יצליח?
הסידרה המבוססת על הספר המצליח של מיקי גבע,  הופקה ע"י סומאיוקו הפקות עבור ערוץ 10 .

גאליס
סדרת נוער בת כ-120 פרקים של 30 דקות המספרת את סיפורם של שלושה נערים ממשפחה אומנת אשר מגיעים למחנה קיץ אליטיסטי לאחר קבלת תרומה מסתורית. האם מזל הביא אותם לשם או תכנית מתוחכמת? כמה רחוק ילכו כדי לגלות את האמת? הסידרה הופקה ע"י דורי מדיה דרסט עבור ערוץ הילדים והפכה להצלחה מסחררת בקרב בני נוער. בקיץ האחרון היה מסע הופעות, עונה שלישית וסרט צפויים לעלות ב-2014.

 דו קרב
שעשועון רחוב בו המנחה יוצא לרחוב עם עגלת משחקים במגוון רחב של נושאים. המנחה פונה למתמודד אקראי והמשחק מתחיל... במטרה לזכות בפרס מתמודדים נוספים מצטרפים למשחק.  הפורמאט פותח ע"י עמי גלאם.
.
פמילי ריסטרט
ריאליטי חדש המאפשר למשפחות אשר בני משפחותיהם התרחקו אחד מן השני להתקרב מחדש. בעזרת קוצ'ר ההורים והילדים המבוגרים מנסים לתקן את מערכת היחסים שלהם. האם יצליחו לחזור להיות משפחה אמיתית?
הפורמאט פותח ע"י רותי רודנר עבור אבוט המאירי ודורי מדיה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד