הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עבבר העיר מוציא את תחרות פרסי עכבר העיר השניה

25/11/2014

עכבר העיר, אתר התרבות הבילוי והפנאי המוביל בישראל, מקיים זו השנה השנייה את תחרות "פרסי עכבר העיר", ומזמין את הגולשים לקחת חלק בבחירת המופעים, המסעדות, המקומות, ואירועי התרבות של השנה.

 

במשך שלושת השבועות הקרובים, החל מ-23.11 ועד ל-16.12, יוכלו הגולשים להצביע למועמדים מכל הארץ שנבחרו על ידי מומחי העכבר וחברי המערכת בקטגוריות: אוכל, לילה, ילדים, מוזיקה, במה, אמנות, טלוויזיה, סרטים ורכילות.

 

בכל אחת מהקטגוריות הראשיות ישנן תתי קטגוריות, ובכל אחת מהן עשרה מועמדים. מתוך אלה, הגולשים מוזמנים לבחור את המועמדים שלדעתם בלטו במיוחד השנה. כל גולש יוכל להצביע פעם אחת בלבד לכל תת קטגוריה דרך האתר. בין המועמדים בקטגוריות השונות: מסעדת "פופינה", המופע של שירי מימון, ההצגה "המחברת הגדולה" של הסטודיו של יורם לוינשטיין, הסרט "הנסיך הירוק", הסדרה "איש חשוב מאוד", האינסטגרמרים חן אמסלם ומאור זגורי ועוד.

 

בכל אחת מהקטגוריות יוכלו הגולשים לקרוא על הנימוקים שהובילו לבחירת המועמדים, להכיר את השופטים המומחים, לשתף ולהגיב.

 

לאחר הבחירה וכדי שההצבעה תיחשב, על המצביעים למלא את הפרטים האישיים שלהם. המצביעים בכל הקטגוריות יכנסו להגרלה נושאת פרסים, בהם חבילות נופש זוגיות לרומא או לורנה וטיסה זוגית לבוקרשט מתנת ישראייר.

 

טל לוין, העורכת הראשית של עכבר העיר:  "זו השנה השנייה שבה אנחנו מבקשים מהגולשים לבחור את מי שהפכו את המרחב התרבותי שלנו למעניין, מאתגר, מרגש ומיוחד, ולהעניק פרסים לאירועי התרבות ומקומות הבילוי הטובים ביותר. הבחירה במועמדים בקטגוריות השונות משקפת את הקול הייחודי של עכבר העיר, שממשיך להיות מדריך התרבות, הבילוי והפנאי המוביל בישראל".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד