הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

TGspot משיקה ניוזלטר טכנולוגי חדש

17/12/2014

אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים, מרחיב את מעגל הקוראים  והחל לאחרונה לשגר עבור קוראיו ניוזלטר שבועי המרכז את החדשות החמות ביותר בתחום הטכנולוגי, כפי שהן באו ליד ביטוי בשבוע החולף.

הניוזלטר נשלח לאלפי נמענים, המקבלים את ריכוז העדכונים החמים והמעניינים גם אם הם לא הספיקו להתעדכן באתר במהלך השוטף של השבוע. עם הניוזלטר מציעים בעלי האתר גם חבילות חשיפה הנשענות באתר האינטרנט או בניוזלטר לקהל חובב מיחשוב וגאדג'טים.

"קיבלנו פידבקים כי התחום הטכנולוגי אמנם רווי תכנים ברשת, אך לא לכולם יש זמן לגלוש ולהתעדכן באופן יום יומי", מסביר איתי מקמל, עורך ראשי ובעל האתר. "הניוזלטר נועד לרכז את הנושאים המעניינים שפורסמו בשבוע החולף".

"האתר מיועד גם לספק פלטפורמה שיווקית נוספת לאתר הוותיק שמושך מאות אלפי צפיות בחודש. חברות וארגונים יכולים לנווט כך במדויק אל הידיעות שקשורות אליהן בניוזלטר, וכן יכולות לקנות שטחי פרסום חדשים באמצעי שיווק שמכוון במדויק לקהל המטרה שלהן, אם כחסויות ואם כמודעות ואם כפניות ממומנות".

את האתר והניוזלטר כותבים ועורכים צבי קצבורג ואיתי מקמל, שניהם בעלי נסיון רב בסיקור העולם הטכנולוגי. קצבורג ומקמל עומדים בראש מערכת TGspot ויחד עם צוות כתבים מנוסה, מתפעלים אתר שנצפה על ידי כחצי מליון גולשים בכל חודש, פעיל ברשתות החברתיות ומצליח לספק לקוראים כתבות בלעדיות מזוויות ייחודיות.

"מפרסמים גדולים וקטנים כבר ראו באתר שותף נאמן לדרך, ועל כך יעידו הקמפיינים הרבים שזכו לצמוח בזכות שיתוף הפעולה הפורה והמקצועי", ציין מקמל

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד