הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אפליקציה חדשה לסדרת הנוער נוי והדר

4/02/2015
אפליקציה חדשה לסדרת הנוער נוי והדר

מאז עלייתה ל- yesVODלפני כחודש סחפה הסדרה "נוי והדר" את קהל הצופים עם למעלה ממיליון וחצי צפיות  ב- yesVOD, ב-YouTube ובפלטפורמות דיגיטליות נוספות. וכעת מודיעים ב-yes כי הסדרה תחודש לעונה חדשה ונוספת בכיכובן של צמד התאומות הכי מדוברות.

 בנוסף, yes תשיק היום את אפליקציית "חברים שלנו" - האפליקציה של נוי והדר. האפליקציה פונה לדור הצעיר העושה שימוש נרחב באייקונים, בוואטסאפ ובאינסטגרם ומאפשרת למעריצי הסדרה לשתף תמונות עם אייקוני אימוג'י בליווי ביטויים שנוי והדר אוהבות במיוחד ולשתף אותם עם חברים ברשתות החברתיות. האפליקציה זמינה לגולשים בחנויות וכאפליקציית דסקטופ בעמוד הפייסבוק של נוי והדר. 

הסדרת "נוי והדר" בת עשרה פרקים קצרים נותנת הצצה לעולמן הפרטי של נוי והדר, תאומות זהות בנות 16, שבגילן הצעיר הפכו לאימפריית פופ והצלחה מסחררת. הן כבשו את הרשת והפכו לתופעה עם למעלה מ- 2,500,000 צפיות ביוטיוב לוידאו קליפים בכיכובן ו-100,000 עוקבים בפייסבוק ובאינסטגרם.

הן חיות ונושמות את עולם הבמה, הריקוד והשירה, מייצרות קליפים מקוריים, מדסקסות על בעיות מחיי היומיום של בנות גילן וכל זאת בשפה ובסטייל הייחודי להן. בעונה הראשונה התארחו המפורסמים הכי אהובים כמו  רוני דואני, סקאזי, לי בירן, גאיה שליטא-כץ, שיר מורנו (כוכבי החממה) אביב בן אור (שוברי גלים), לין אשרוב, יובל שבח (כוכב הצפון) עמי אנידג'ר (שבט צוצלת) ועוד...

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד