הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"קול העין" – תכנית רדיו חדשה למגזין "העין השביעית"

28/04/2015
רדיו "קול הקמפוס" (106FM) – רדיו הסטודנטים של בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל, והמגזין המקוון "העין השביעית", יחלו השבוע (28/4/15) בשידור תכנית מגזין חדשה שתעסוק בביקורת התקשורת. התכנית, "קול העין", תשודר ב"קול הקמפוס" מדי שבוע, בימי שלישי ב-12:00.
 
התכנית תעסוק בתופעות ובאירועים הקשורים לעולם התקשורת ולסיקור העיתונאי בישראל, תוך התמקדות בשאלות ובסוגיות מקצועיות שונות, כגון אתיקה, ערכים, טכנולוגיה וכדומה, מנקודת מבט אלטרנטיבית. מטרת התכנית היא לקיים מסגרת ביקורתית לבחינת תפקוד התקשורת בישראל, תוך פניה לקהל צעיר ולסטודנטים לתקשורת.
 
בתכנית הראשונה יעלו, בין השאר, נושאים כגון מיתוס התקשורת השמאלנית, סיקור נשים בתפקידים קרביים בצה"ל, תפקוד העיתונאים ברשות השידור הנסגרת, ומידת האמינות של הדיווחים על מספר המשתתפים בהפגנות. כמו כן, מדי שבוע תציג התכנית כלי-תקשורת אלטרנטיבי כלשהו, שאינו מוכר לציבור הרחב. בתכנית ישוחחו המגישים עם עיתונאים, אנשי תקשורת וחוקרי תקשורת באקדמיה.
 
את "קול העין" תפיק רתם שרעבי, סטודנטית בבית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל; ויגישו אותה אורן פרסיקו, כתב בעין השביעית, יחד עם אביעד טובי, מרצה בבית הספר לתקשורת ושדרן ברדיו קול הקמפוס.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד