הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יס חוזרת לעולם הנוער עם ערוץ "טין טק" החדש

5/03/2017
יס חוזרת לעולם הנוער עם ערוץ "טין טק" החדש

בהמשך להשקת הערוץ החדש והעכשווי לילדים yesKidZ וערוץ העשרה והידע !WiZ, ממשיכה   yes להעצים את עולם הילדים ומשיקה את "טין-ניק" (TeenNick) ובכך מגדילה את מספר ערוצי הילדים שהחברה מציעה לארבעה עשר ערוצים. "טין-ניק", הערוץ החדש לילדים מבית היוצר של ניקלודיאון, יעלה ב- 8.3 בלעדי לצופי yes והינו הערוץ הראשון בישראל שנותן מענה לקהל הטווינז בני ה- 9 עד 14. הערוץ משדר תכני לייב-אקשן מתורגמים, קומדיות ודרמות בהמשכים, המשודרים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.  השקת הערוץ תלווה בספריית VOD עשירה וחינמית עם מעל ל-1,000 תכנים.

 

עם השקת הערוץ ישודר בבכורה ספיישל החממה: "גאיה ודר מרימות מסיבה", הספיישל הופק ע"י Nutz Productions (שהפיקה גם את הסדרה עצמה) במיוחד לרגל 4 שנים לעלייתה לאוויר של סדרת הלהיט היומית מבית ניקלודיאון לצופי yes - "החממה" ובהשתתפות כוכבי הסדרה דר זוזובסקי, גאיה שליטא כץ, לי בירן, דניאל ליטמן, שיר מורנו, סמדר חייט ודיוויד טטרו.

 

ערוץ "טין-ניק" יעלה בישראל לאחר שזכה להצלחה חסרת תקדים בכ-100 טריטוריות ברחבי העולם, ביניהן: צרפת, איטליה וארה"ב, בה בלבד מגיע הערוץ לחשיפה של כ- 72 מיליון בתי אב ונחשב לערוץ הבית של סדרות הלייב-אקשן לבני הנוער, המשדר את הלהיטים זוכי הפרסים של ניקלודיאון. "טין-ניק" (TeenNick) מיוצג בישראל על ידי קבוצת ענני תקשורת לצד מותגי ויאקום נוספים (MTV, ניקלודיאון וניק ג'וניור).

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד