הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סלקום TV ממשיכה להרחיב פנייה לילדים

1/10/2017
סלקום TV ממשיכה להרחיב פנייה לילדים

סלקום tv מכריזה היו כי היא מצרפת לצופיה שני ערוצים אהובים במיוחד על ילדים וכל המשפחה. החל מהיום, יעלו לשידור ערוץ דיסני וערוץ דיסני ג'וניור וירחיבו את הנאת הצפיה של לקוחות סלקום TV עם צפיה רציפה וכן מאות פרקים חדשים של סדרות דיסני אהובות שיצורפו לספריית הVOD.

 

לצד הוספת הערוצים המדוברים, יתווספו מעתה לספריית ה-VOD  של סלקום tv מאות פרקים חדשים של סדרות דיסני אשר יתווספו לפרקי דיסני הקיימים בשירות ולמבחר הסרטים הקלאסיים והחדשים של דיסני ודיסני-פיקסאר, כגון: "מואנה", "ספר הג'ונגל", "מוצאים את דורי" "זוטרופוליס", "לשבור את הקרח", "מפלצות בע"מ", " למעלה", "ראלף ההורס" ועוד.

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "עולם הילדים בסלקום tv השתדרג בצורה אדירה בימים האחרונים. יש לנו מותגים מובילים ומנצחים שמציעים מעטפת שלמה של סרטים, סדרות ותוכן מצויין לכל שכבות הדור הצעיר."

 

יניב גרינולד, סמנכ"ל טלוויזיה ותוכן בקבוצת סלקום: "חוויית התוכן בסלקום טיוי היא הטובה ביותר גם לילדים. אנו מוסיפים היום את שני הערוצים מבית דיסני שהוא המותג החזק ביותר בתחום. מדובר על כמות ענקית של תוכן ילדים איכותי, גם בערוצים וגם ב VOD. שני ערוצים אלו ומאות התכנים המדהימים של דיסני ב VOD זמינים החל מהיום ללא עלות נוספת". 

 

ערוץ דיסני ג'וניור המתמקד בילדים בגילאי 3-6, ישדר עונות חדשות של סדרות מובילות כמו "הנסיכה סופיה הראשונה", "מיקי ומכוניות המירוץ", "אלנה מאוולור", "דוק רופאת צעצועים", "כח פי ג'יי" ו"משמר האריות".

 

ערוץ דיסני המיועד לילדים ונוער בגילאי 7-13, ישדר סדרות מדוברות כ"גרוויטי פולס ", "פלונטר: הסדרה", הטלנובלה המצליחה "סוי לונה" וסדרת הסרטים הפופולריים של דיסני: "היורשים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד