הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סלקום גולשת מגבולות הממיר אל הסטרימרים של אמזון

3/09/2018
סלקום גולשת מגבולות הממיר אל הסטרימרים של אמזון

הסטרימרים של אמזון מצטרפים אל  הסטרימרים והפלטפורמות בהם סלקום tv זמינה ובכללם: ממיר HD מתקדם, סטרימר שיאומי על בסיס אנדרואיד TV, אפל טיוי, סמארט טיוי, ובכך יכול הלקוח לבחור את הפלטפורמה שבה הוא רוצה לצפות.

 

בכל הסטרימרים הלקוח יכול ליהנות מכל הפיצ'רים הטכנולוגיים והתוכניים שמציעה סלקום tv - ובכלל זה: שירות מוזיקה "ווליום", שרות הקלטות אוטומטי 24/7 של כל הערוצים שבוע לאחור, חיפוש, VOD, סרטים, סדרות, קטלוג HBO, סרטים ישראליים, תכני ילדים, דוקו וטבע, ערוצים חיים, כל ערוצי הספורט, הלייף סטייל, ערוצי אינטרנט, השבוע שהיה ועוד ועוד - לצפיה חופשית ללא הגבלה, ללא תוספת תשלום וכחלק מחבילת ה- 99 ₪ וכן מתאפשרת גישה מלאה לספקיות תוכן כמו נטפליקס ולאלפי אפליקציות תומכות בפלטפורמה הנבחרת.

 

יניב גרינולד, סמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן בסלקום tv: "סלקום tv מרחיבה את סל הפלטפורמות בהן היא פעילה ומאפשרת כעת גם לחובבי סדרת הסטרימרים Fire  Amazon ליהנות מחוויית הטלוויזיה המדהימה של סלקום tv. לקוחות סלקום tv נהנים גם ממוצר הטלוויזיה הטוב ביותר בשוק וגם מהיכולת להחליט דרך איזה מכשיר הם רוצים לצפות ללא צורך בממיר ייעודי. אנו ממשיכים ונמשיך להוסיף עבור הצופים שלנו: עוד תכנים, עוד יכולות ועוד מכשירים תומכים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד