הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נלי ובר- פלד מונתה לסמנכ"ל המדיה של חברת אלה תקשורת

30/05/2011

נלי ובר- פלד, 31, מונתה לתפקיד סמנכ"ל המדיה של חברת אלה תקשורת. לובר פלד, ניסיון רחב שנים בתחום המדיה; בתפקידה האחרון כיהנה בתפקיד בכיר במחלקה המשפטית והעסקית של חברת יוניברסל הבינלאומית. לפני תפקידה ביוניברסל, כיהנה בתפקיד ב- Warner Bros..

 

במסגרת תפקידה החדש תנהל ובר פלד, את התחום העסקי להרחבת עסקי הערוצים הנוכחיים של החברה ויצירת הזדמנויות חדשות בתחום הניו מדיה הדיגיטלית, הפקות תוכן מקוריות וקידום מכירות. כמו כן, בתפקידה החדש תחזק את זהותם של מותגיה המבוססים של חברת צ'לוזון, המיוצגים על ידי אלה תקשורת, הכוללים את ערוץ רומנטיקה, ערוץ ריאליטי, JimJam וערוץ אקסטרים. בנוסף, במסגרת תפקידה, תפעל להרחבת ייצוג ערוצים נוספים, כמו למשל-ערוץ בלומברג המיוצג בארץ על ידי החברה.

עמי אלה, בעלים ומנכ"ל אלה תקשורת, מסר: "אני שמח לצרף את נלי לצוות אלה תקשורת ומשוכנע שהרקע והניסיון המקצועי שלה, יחד עם מיקומה החזק והמבוסס של אלה תקשורת בשוק המקומי והבינלאומי, יתרום להצלחת לקוחותינו באופן משמעותי ולהצעדת החברה למחוזות חדשים".

בהשכלתה, מחזיקה  נלי ובר- פלד  בתואר LLM במשפטים מאוניברסיטת King's College בלונדון וכן, בתואר  במשפטים מאוניברסיטת וינה.  

 

ובר- פלד נשואה ומתגוררת בתל-אביב.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד