הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אפרת צור- פורת מונתה לסמנכ"לית השיווק של איקאה ישראל

15/07/2013

צור-פורת (39) תהיה אחראית על מערך השיווק, פרסום ויחסי הציבור של הרשת בארץ. ב- 6 השנים האחרונות שימשה כמנהלת השיווק של חטיבת המזון והבריאות בחברת ש. שסטוביץ והתמחתה בשיווק ובהתנהלות מול חברות ענק בינלאומיות, כגון קלוגס וברילה. במסגרת תפקידה ניהלה את אסטרטגיית השיווק של מותגי המזון בארץ אשר כללה השקת מוצרים בקטגוריות שונות, תיקשורם בכלל אמצעי המדיה וחשיפתם ברשתות השיווק ברמה ארצית. לפני כן שימשה כמנהלת שיווק בחברת ע.ג.ן עין-גדי" וכמנהלת מכירות בחברת "ביטוח ישיר". צור פורת מחזיקה בתואר ראשון, בניהול ושיווק ובתואר שני,  בעיתונאות ותקשורת פוליטית שניהם מאוניברסיטת בר- אילן

 

שימרית גל החלה את דרכה באיקאה לפני כשבע וחצי שנים בתפקיד אחראית תחום הפרסום בחברה. בזכות הישגיה קודמה לתפקיד סגנית סמנכ"ל השיווק, ובחמש השנים האחרונות כיהנה כסמנכ"ל השיווק של הרשת בישראל, שרשמה גידול של יותר מ-30 מיליון מבקרים. במסגרת תפקידה הובילה תהליכי שיווק אסטרטגיים של הרשת, דוגמת השקת החנות השנייה והמצליחה של הרשת בראשון לציון, הקמת אתר האינטרנט של החברה (עם 15,000 כניסות ביום). כמו כן, התמודדה גל עם משבר השריפה בסניף איקאה בנתניה, והייתה שותפה מרכזית בתהליך הקמתו המחודשת של הסניף אשר זוכה להצלחה מרובה. בחודשים האחרונים נטלה חלק מהותי בעבודת ההקמה של סניף קריית אתא.

 

שלומי גבאי, מנכ"ל רשת איקאה: "בשם החברה כולה, אני רוצה להודות לשימרית על דרך יוצאת מן הכלל, המוכיחה שהדרך להתקדמות בחברה טמונה בעובד עצמו. לאורך כל הדרך היתה שימרית דוגמא חיה לערכי איקאה- במקצועיותה, צניעותה, אנושיותה, בדרך בה ניהלה את עובדיה בשיתוף ובהקשבה ובמסירותו להגשמת יעדי החברה וחזון המייסד לחיי יום יום טובים יותר לכולם (עובדים ולקוחות כאחד). במקביל, אבקש לברך את אפרת על הצטרפותה למשפחת איקאה ישראל' ולאחל לה הצלחה רבה באתגר הניצב בפניה"

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד