הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מינויים חדשים באגף השיווק של חברת נירלט

4/08/2013

מינויים חדשים באגף השיווק חברת הצבעים נירלט:

 

תמי מרקוביץ( 40),מונתה למנהלת שיווק מוצרים: במסגרת תפקידה, תמי תהיה אחראית  על האסטרטגיה ופיתוח המוצרים בתחום הבניין והתעשייה כולל צבעי דקורציה, ציפויים ועוד. התפקיד כולל ניהול תוכנית חדשנות של קטגוריות ומוצרים חדשים, בנייה וניהול של תמהיל המוצרים וכן אחריות על פעילויות השיווק של המוצרים, השקת מוצרים ותמיכה בהם.

תמי, בעלת תואר שני במנהל עסקים ושיווק מהמכללה למנהל, מגיעה מרקע של ניהול שיווק בתחום מוצרי צריכה במספר חברות, ביניהן: חוגלה קימברלי, ג'ונסון אנד ג'ונסון ועוד. בתפקידה האחרון שימשה תמי, כמנהלת שיווק של המותג ג'ונסון בייבי, בחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון.

 

הדס כהן ( 40)  מונתה למנהלת קשרי אדריכלים: במסגרת תפקידה, תהיה אחראית על בניה ושמירת הקשר עם האדריכלים ומובילי דעה בעולם העיצוב ותעסוק בתרגום צרכי קהל האדריכלים לפעילויות שיווקיות.

הדס, בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה, ותעודת מעצב רב תחומי ועיצוב מוצר ממכללת הבית, עוסקת מזה 15 שנה בתחום האדריכלות, כעצמאית, בעלת משרד עיצוב פנים. בשנה וחצי האחרונות, עסקה הדס בניהול לקוחות בתחום העיצוב והמכירות בממשק עם קהל האדריכלים בחברת ויה ארקדיה.

 

לדברי שיר זכאי, סמנכ"ל שיווק בנירלט: "אני משוכנעת שצירופן של תמי מרקוביץ והדס כהן לצוות השיווק יתרום רבות לעמידה ביעדים השאפתניים שלנו, יחזק את מעמדנו בשוק, יתמוך בהמשך הצמיחה של נירלט ובהמשך הובלת שוק הצבע בישראל".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד