הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אביחי גוטליב מונה לתפקיד מנכ"ל משרד הפרסום "ציבלין תקשורת צעירים"

6/11/2013
אביחי גוטליב מונה לתפקיד מנכ"ל משרד הפרסום "ציבלין תקשורת צעירים"

אביחי גוטליב (42) מונה לתפקיד מנכ"ל משרד הפרסום "ציבלין תקשורת צעירים". במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כל מערך קשרי הלקוחות של המשרד, גיוס לקוחות חדשים, פיתוח שת"פים וניהול תחום התפעול והשיווק של המשרד.

בתפקידו הקודם שימש גוטליב כסמנכ"ל שיווק והסחר של בנימינה ספיריטס, ייבוא ושיווק משקאות, לפני כן היה מנהל השיווק של יינות סגל מקבוצת טמפו, וקודם היה מנהל תחום בחטיבת הקפה של שטראוס עלית.

גוטליב בעל תואר שני במנהל עסקים, נשוי ואב לארבעה.

אורן ציבלין, בעלים: "בד בבד עם גדילת המשרד, עלה הצורך באיש מקצוע שייקח לידיו את מנכ"לות החברה. כעת אוכל להתפנות לפיתוח עסקי ולפרויקטים בינלאומיים פורצי דרך. מההיכרות המקצועית רבת השנים שלי עם אביחי והתאמתו המושלמת ל-DNA הייחודי של ציבלין וללקוחותינו, אני בטוח שהשתלבותו אצלנו תהיה מושלמת ואני מברך על הצטרפותו למשרד".

אביחי גוטליב, מנכ"ל: "ציבלין תקשורת צעירים הוא המשרד היחיד מסוגו בארץ, שמתמחה בפרסום לילדים, צעירים ומשפחות. כניסתי לתפקיד תאפשר לאורן ולמשרד למקסם את הניסיון, הידע הקריאייטיבי והייחודיות שלנו, ותאפשר לחלוש על עולמות תוכן רלוונטיים נוספים לצעירים, בארץ ומחוצה לה".

משרד הפרסום ציבלין תקשורת צעירים, בבעלותו של אורן ציבלין, הוא חלק מקבוצת "ציבלין". המשרד הוקם לפני 12 שנים והוא המשרד היחיד כיום בארץ המתמחה בתחום הפרסום לילדים, לצעירים ולמשפחות, וחולש על עולמות תוכן רבים לקהל זה. בין לקוחות המשרד מייקרוסופט, רשת בתי הקולנוע לב, גלובוס גרופ (יוניברסל, פרמונט, וורנר), בנק לאומי, נסטלה, משרד הבריאות, רשת הפנינג, הועד האולימפי, מאטל (ברבי, פישר פרייס) ועוד.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד