הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גיא אבו מונה למנהל שיווק ופיתוח מסחרי בחברת ריטייל-אין

1/12/2013

גיא אבו  (36), נשוי + 1, המתגורר בתל אביב, מונה בימים אלה  למנהל שיווק ופיתוח מסחרי בחברת ריטייל-אין המתמחה בשיווק פרויקטים של  נדל"ן, ומרכזים מסחריים בהיקפים נרחבים.

במסגרת תפקידו יהיה גיא אחראי על ניהול מהלכי השיווק של הפרויקטים בחברה ובניהול המכירות הכללי. בנוסף, יהיה אחראי גיא על פיתוח העסקי של החברה, גיוס פרויקטים ושוכרים חדשים.

לאבו  ניסיון עשיר בענף הנדל"ן. בעברו הוא עסק בשיווק נדל"ן בחטיבה המסחרית של חברת אנגלו סכסון ואף עסק בתחום בצורה עצמאית לפני שהחל את דרכו בחברת ריטייל-אין בתור מנהל פרויקטים.  

ניר שמול, מנכ"ל שותף בריטייל-אין מסר כי:"אנו בטוחים שגיא אבו ,שצמח והתפתח בחברת ריטייל -אין בשנים האחרונות, לצד ניסיונו הרב בקודם בתחום הנדל"ן, יידע להוביל את החברה לעבר אתגריה העתידיים בעולם של עירוב שימושים הכולל מגורים, משרדים ומסחר. החזון של ריטייל אין הוא להבין ולדעת את צרכי הלקוחות בשנים הבאות ואנו בטוחים שמינויו של גיא לתפקיד, יאפשר לנו לעמוד במשימות שהגדרנו לעצמנו תחום הנדל"ן בשנים הקרובות, תוך שמירה על ערכיה הכוללים: מצוינות, אנושיות, התמדה, אמינות וניסיון עשיר בתחום הנדל"ן. אנו מאחלים לגיא הצלחה רבה בתפקידו החדש" 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד