הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לעוף על החלום

2/01/2014
לעוף על החלום (הגדל)

לא צריך להיות סוזן דוייל, הזמרת עם קול הזמיר שהדהימה את השופטים ב"אמריקן איידול"  או אהוד שבתאי, ממציא וויז,  כדי להצליח להגשים את החלום שלכם!
בואו נזכור כי גם הם ורבים מוכרים אחרים, שהגשימו חלומות קטנים כגדולים, התחילו כמוני וכמוכם בדיוק...

לאחרונה יצא לי לעסוק הרבה בכל הנוגע "להגשמת חלומות", לא ברמה המיסטית, לא שאני לא מתחברת למיסטיקה...אלא ברמה המאוד פרקטית ויישומית, לזה אני מתחברת יותר!

אם אשאל אתכם לרגע- מה החלום שלכם? תדעו לענות על זה?

כמאמנת ומדריכה אנשים ועסקים אני שואלת את לקוחותיי- מה החלום שלכם? כ-  85% מהם לא יודעים לענות על השאלה הזו.

ואם אשאל אתכם- האם אתם יודעים איך להגשים את החלום שלכם ומהו ארגז הכלים הנכון לכם כדי שזה יקרה? גם על זה כ- 80% ישיבו ש"לא" מסיבות שונות ומגוונות " אני מתלבטת..." , "אני לא מסוגל ", "צריך הרבה כסף"..." צריך הרבה זמן.." וידה...ידה...ידה...( למה אתם הכי התחברתם משלל התירוצים הללו? ) ודרך אגב- הכל נכון וצריך להילקח בחשבון אבל זה לא אומר שזה לא אפשרי!

הרשו לי להציג בפניכם את פרויקט "לחיות את החלום" דרך הסיפור האישי שלי.

שמי שחף ויינר איתן , אמא ל- 3 ילדים, רעייה מזה 12 שנה, שחקנית טניס נלהבת, תולעת ספרים מושבעת ועד לאחרונה שכירה בתפקידי ניהול בכירים בארגונים מובילים במשק בעולם ההייטק.

לפני 3 שנים +- הרגשתי שלמרות ש- I have it all- משפחה למופת, זוגיות נפלאה, קריירה מבטיחה, פרנסה טובה ואפילו בית עם חצר וכלבה... ציפור הנפש שלי לא שרה, משהו היה חסר.
לא ידעתי לשים את האצבע על מה.

אחרי התלבטות ורתימת הסביבה שלי, החלטתי להשקיע בעצמי ולצאת ללמוד. כך הגעתי ללמוד את תחום ה "אימון אישי" ו"אימון קבוצות" שבמהלכם חוויתי תהליך אישי מדהים, מפיל "אסימונים", ממלא בתשובות ויצאתי עם " ארגז כלים" אישי לחיים צומחים ומאושרים יותר- וזה לא קלישאה! אני לא מאלו שנשבים בקסמם של קלישאות!

ואז נפל האסימון....פתאום יש לי חלום! פתאום הבנתי שמה שהיה חסר, זה שלא היה לי חלום לפני כן וחלומות קטנים כגדולים הם דלק לחיים. מי  בכלל קבע מה זה חלום? מי קבע מהו חלום גדול ומהו חלום קטן?

גם לחלום ש: "אני עובדת בעבודה שמספקת אותי", " ישנה שנת צהריים כל שישי בלי שיפריעו לי "ישנה לילה שלם עם תינוק קטן"  "יורדת  5 קילו וחוזרת לג'ינס שלי"  זה אחלה –בחלה חלומות!

אחרי שחקרתי ובדקתי את הנושא דרך פרויקט "לחיות את החלום" - הרשו לי להציג מספר טיפים "על קצה הכנף" כדי שתוכלו גם אתם "לעוף על החלום" שלכם:

1.      "תבינו לאן"- נתחו מה עושה לכם טוב!  בחנו סיטואציות בחיים שלכם והבינו מה שם "עשה לכם את זה" – זה ה- Basic.

2.      כל הכבוד לכם!- הכינו רשימה של העוצמות והחוזקות שלכם שהביאו אתכם עד הלום, בכל תחום בחיים, ומרקרו את אלו שיוכלו לסייע לכם להגיע לנקודה שתרצו להיות בה. לא לשכוח לאמר לעצמכם "כל הכבוד" בדרך!

3.      צעדים קטנים- תכננו צעדים קטנים שיכולים לסייע לכם כדי להגיע למחוז חפצכם- צעדים קטנים= הצלחות קטנות=התקדמות=  הצלחות גדולות.

4.      נטרלו את רעשי הרקע"- שימו  בצד את כל אותם קולות פנימיים וחיצוניים שמייצגים את ארסנל התירוצים הרב שיש ל"למה לא".

5.      תלמדו, תחקרו, תשאלו, תתייעצו- חוכמת ההמונים לא סתם מושג שנתפס בשנים האחרונות והוא ממש לא רק וירטואלי- זה ייתן לכם יותר שקט, בהירות ומיקוד.

היום, אחרי 16 שנות שכירות, אני עצמאית ועוזרת לאנשים ולארגונים לייצר ולהגשים את החלומות שלהם בצורה יישומית, פרקטית וכזו שתיתן להם ארגז כלים מותאם למי שהם ולמה שהם צריכים כדי "לזוז" בעצמם!

מוזמנים לבקר בעמוד שלי, ליהנות מטיפים, כלים ליישום מיידי ולקבל השראה מעוד סיפורים אישים של כמוני- כמוכם שהגשימו את חלומותיהם- בהצלחה!

F- שחף- מאמנת ומדריכה אנשים ועסקים

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד