הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איריס ברץ עוברת מניהול נמל תל אביב למתחם שרונה

22/06/2014

בימים אלה נכנסת לתפקידה כמנכ"לית החברה לניהול שרונה איריס ברץ, ששימשה במשך השנים האחרונות כמנכ"ל בפועל, יו"ר ועדת המכרזים וסמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת אוצר מפעלי ים, החברה המנהלת את נמל תל אביב. איריס ברץ תחליף את זיו שחורי אשר שימש מנכ"ל החברה לניהול שרונה בתקופת ההקמה.

החברה לניהול שרונה, הינה מנהלת שהוקמה על ידי יזמי שרונה(*), והיא אחראית על הניהול והתפעול העסקי של המושבה שרונה ובכלל זה 27 מבנים טמפלרים והגופים המסחריים ששכרו אותם, וכן על ניהול הקשר מול עיריית תל אביב וגופים נוספים המעורבים בהתנהלותה היום יומית של שרונה.

במסגרת תפקידה כמנכ"ל אוצר מפעלי ים, הצליחה ברץ למצב את הנמל כמתחם הבילוי והפנאי המוצלחים ביותר בישראל, עם מספר מבקרים השני בהיקפו אחרי הכותל (170 אלף מבקרים בשבוע), תוך ייזום פעילות ענפה קהילתית וחברתית אשר שמרה על צביונו של הנמל כאתר השייך לציבור ופועל למענו. לצד פעולות אלה, רשמה ברץ הישגים עסקיים בשיפור מודל ההכנסות של החברה ובשינוי תמהיל העסקים והוצאת המועדונים לטובת עסקי המסעדנות האפנה והפנאי.

מנכ"לית החברה לניהול שרונה, איריס ברץ אמרה: "אני נרגשת להצטרף להובלתו של אחד הפרויקטים המיוחדים שהוקמו בישראל בשנים האחרונות ולהביא מהניסיון שצברתי בכדי למצב את שרונה כאזור קניות בילוי ופנאי מהמובילים בישראל ומודל לשיקומם של נכסים היסטוריים אשר קמים לתחייה ומוחזרים לטובתו ולהנאתו של הציבור".

יזמי שרונה אמרו: "הבחירה באיריס הייתה קלה והיא משקפת את יכולות הניהול שלה בתחומים הרלבנטיים לשרונה אשר נפתחת בימים אלה לקהל הרחב ועוברת לניהול עם הסתכלות קמעונאית וקולטת קהל".

איריס ברץ, נ+ 3, תושבת תל מונד הינה בעלת תואר ראשון במדעי המחשב והכלכלה מאוניברסיטת תל אביב בהצטיינות ובעלת תואר שני (Executive MBA), מהטכניון, שניהם בהצטיינות. היא שרתה ביחידת המחשב המבצעית של חיל המודיעין 8200. לפני תפקידיה באוצר מפעלי ים, עסקה ברץ בתפקידי יזמות, הקמה וניהול בתחומי ההייטק והטכנולוגיות, אשר הקנו לה ראיה כוללת של מערכות וכלים ניהוליים חדשניים.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד