הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פרס מפעל חיים בשיווק יוענק לעמוס שפירא ע"י איגוד השיווק ישראלי

26/06/2014

איגוד השיווק הישראלי יעניק השנה פרס מפעל חיים בשיווק לעמוס שפירא שהיה בעבר מנכ"ל חוגלה קימברלי (2002-1993), מנכ"ל אל על (2005-2002) ומנכ"ל סלקום  ( 2005–2011), והיום משמש כנשיא אוניברסיטת חיפה.

הפרס יוענק במסגרת טקס הכרזת הזוכים של תחרות האפי שיתקיים ב-15 ביולי במתכונת חגיגית – GALA DINNER – כנהוג בהענקת פרסי האפי בעולם. 

פרס מפעל  חיים בשיווק של איגוד השיווק מוענק זו הפעם השביעית, והוא הפרס היוקרתי ביותר שניתן על ידי האיגוד המייצג את המפרסמים והמשווקים בישראל, (עוד בשמו הקודם "איגוד המפרסמים").

בין מקבלי הפרס בעבר: ברונו לנדסברג - סנו, מיכאל שטראוס – קבוצת שטראוס, דן פרופר – אסם, ליאון קופלר – סופר פארם, אריק רייכמן - תנובה, וגזי קפלן ז"ל – אסם נסטלה. בהענקת פרס זה מבקש איגוד השיווק להביע את הערכתו הגדולה ורבת השנים לעמוס שפירא שהינו מנהל מעורר השראה בצד היותו ענק שיווקי.

 אייל מליס, יו"ר איגוד השיווק, מנכ"ל תשלובת החלב ומשנה למנכ"ל  תנובה: "לעמוס שפירא קריירה ניהולית מפוארת במגוון מרשים של ענפים ותעשיות בהם מוצרי צריכה, תעופה, תקשורת וכיום בעולם האקדמיה כנשיא אוניברסיטת חיפה. עמוס ידע להביא לכל ארגון את סגנונו המיוחד, הכריזמטי והסוחף ולעצב מחדש את החברות אותם ניהל. כמי שהשכיל להכיר ולהבין היטב את עולמות השיווק והמכירה הטיב עמוס להגדיר ולחדד את צרכי הלקוח ולמול המיקודים הללו להוביל את הארגונים אותם הוביל להצלחה מרשימה. איגוד השיווק הישראלי גאה על ההזדמנות בהענקת הפרס לעמוס שפירא ורואה במפעל הניהולי של חייו דוגמא ומופת לכל מנהל שיווק בישראל".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד