הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סמנכ"ל השיווק של אקסלנס עמית שגיא מונה למנכ"ל GO לפרסום בדיגיטל

15/03/2016
סמנכ"ל השיווק של אקסלנס עמית שגיא מונה למנכ"ל GO לפרסום בדיגיטל

גו, סוכנות הפרסום והשיווק בדיגיטל המתמחה בפרסום פרוגרמטי, הודיעה על מינויו של סמנכ"ל השיווק של בית ההשקעות אקסלנס נשואה ב- 5 השנים האחרונות, עמית שגיא, למנכ"ל החדש שלה. שגיא ייכנס לתפקיד אחרי פסח ויחליף בתפקידו את הבעלים אדיר רגב, שיתמקד מעתה בניהול ופיתוח היבטי התוכן והטכנולוגיה של החברה.

 

שגיא מגיע ל- GO עם יותר מעשור של ניסיון עשיר בתחומי הניהול, השיווק והאסטרטגייה. קודם לתפקידו באקסלנס, כיהן כמנהל מחלקת אסטרטגיה שיווקית ואינטרנט בסלקום. שגיא מחזיק בתואר ראשון ושני בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל-אביב.

 

בתוך כך, גלעד נחום, שותפו של אדיר רגב ב- 8 השנים האחרונות ב- GO, פורש ועובר לנהל את אטומי שיווק דיגיטלי – חברת האחות של GO. נחום מצטרף לשותף השלישי של רגב ונחום באטומי, אריאל בורטניק.

 

הבעלים של GOאדיר רגב: ​"אני מודה לגלעד על עשר שנים הובלנו את שוק הפרסום הפרוגרמטי באינטרנט ופיתחנו מגוון רחב ומתקדם של טכנולוגיות בשוק. אני משוכנע שהרקורד המרשים שצבר גלעד ב-GO יוביל גם את אטומי להישגים מרחיקי לכת".  על צירופו של עמית שגיא, אמר: "אני מברך על הצטרפותו של עמית לנבחרת GO. יחד עימי, עמית יוביל את המשך הצמיחה של GO ויוביל את ביסוסה כחברה מובילה בקרב לקוחות הפועלים בישראל ובחו"ל ואת השינויים העסקיים הנדרשים בהתאם לחדירתן של טכנולוגיות חדשות לענף".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד