הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אסף שלו מונה כמנכ"ל רשת מלונות רימונים

14/04/2016

אסף שלו (50) מונה למנכ"ל רשת מלונות רימונים, המונה 10 בתי מלון בפריסה ארצית, ונמצאת בבעלות קבוצת הכשרת הישוב. שלו יחליף את ערן קויאטק, אשר יסיים את תפקידו בחברה במאי 2016, לאחר 8 שנים ברשת. 

 

שלו, בעל תואר B.A. בכלכלה מCollege  Queens - אוניברסיטת ניו יורק, כיהן בשנה האחרונה כנציג הבעלים בקבוצת  A.N.G., ולפני כן כיהן כמנכ"ל חברת "פריץ קומפניס" במשך 8 שנים.

 

שלו, בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בחברת "פריץ קומפניס", נציגת "FedEx Trade Netwrks"   ונמנית על אחת משלוש חברות השילוח המובילות בארץ. בחברה זו עבר שלו דרך שורה של תפקידים ניהוליים, החל מניהול המערך התפעולי, המכירות והשיווק ועד למינויו לתפקיד מנכ"ל החברה. בתפקיד זה שימש שלו בין השנים 2008-2015.

 

לדברי סמדר נמרודי, יו"ר רשת מלונות רימונים: "העובדה כי אסף מגיע מניהול חברה בינלאומית המתמחה בתחומי שיווק, לוגיסטיקה ותפעול מעניקה לו יתרון רב, המתבטא בראייה רחבה ומקורית, וחשיבה חדשנית ויצירתית. אין לי ספק כי גישה זו תתרום רבות לרשת מלונות רימונים."

 

עוד הוסיפה נמרודי: "אני מאחלת לאסף הצלחה ובטוחה כי עם הידע, הניסיון והמקצועיות שלו יצעיד ויוביל את רשת מלונות רימונים באסטרטגיה בה היא פועלת בשנים האחרונות: הרחבת פעילות באמצעות ניהול בתי מלון נוספים בישראל ושמירה על רמה מלונאית גבוהה ואיכותית". 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד