חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ראש אגף שיווק באל על עינת ינאי מסיימת את תפקידה

ראש אגף שיווק באל על עינת ינאי מסיימת את תפקידה

עינת ינאי נכנסה לתפקיד בתחילת שנת 2011 ובמהלך השנים הובילה שורה ארוכה של מהלכים, הבולטים שבהם השקת מחלקת תיירים פלוס, פתיחת מותג הלואו קוסט Up מבית אל על, השקת הקו לבוסטון וגיבוש ההיערכות השיווקית בחברה לקראת קליטת מטוסי הדרימליינר. בנוסף הובילה את שדרוג מערך הדיגיטל באל על והפיכת אתר האינטרנט לגורם משמעותי במכירות החברה. טרם הגעתה לאל על כיהנה במשך 11 שנים כמנהלת מחלקת השיווק בyes

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על אמר היום: "ברצוני להודות לעינת על שנים ארוכות של מקצועיות במהלכן הצעידה את אגף השיווק של אל על בהצלחה רבה בפני מגוון עצום של אתגרים בלתי פוסקים.  לצד גיבוש האסטרטגיה השיווקית של החברה, הצליחה עינת ליצור ממשק של שיתופי פעולה  רבים הן בתוך החברה והן מחוצה לה. צר לנו על החלטה לפרוש אך אני משוכנע כי עוד נכונו לעינת אתגרים רבים."

 

עינת ינאי אמרה היום: "במהלך 6 השנים האחרונות הייתה עבורי אל על חלק בלתי נפרד אשר ליווה אותי בכל תחומי החיים. כעת ברצוני להמשיך קדימה אל עבר יעדים חדשים. אל על היא הכי בבית בעולם לא רק כסיסמא אלא כחלק אמתי מהחיים. אני גאה להיות חלק ממשפחה זו ורוצה להודות   לדוד מימון ולהנהלת החברה על האמון הרב לאורך השנים."

 

עבור לתוכן העמוד