הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מירה פיזיצקי לראש אגף שיווק באל על

20/03/2017
מירה פיזיצקי לראש אגף שיווק באל על

מנכ"ל אל על, דוד מימון, הודיע היום על מינויה של מירה פיזיצקי, לתפקיד ראש אגף שיווק באל על. מירה מילאה בחברת אל על מספר תפקידים בתחומי המסחר והשירות, ובשנים האחרונות שימשה כראש מטה מנכ"ל . בתפקיד זה היתה מירה אחראית לתכנון ומעקב אחרי תוכניות העבודה של המנכ"ל, ובכלל זה הצטיידות במטוסי בואינג דרימליינר שצפויים להגיע בקיץ הקרוב לישראל, בחתימה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות תעופה זרות, בהשקת מותג הלואו קוסט UP  ועוד. למירה תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו, קרית אונו.

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על: "מירה מביאה עמה ניסיון ורקע חשוב לתחום  השיווק ואני בטוח שתתמודד היטב עם אתגרים מורכבים, על רקע התחרות בשוק. ניסיונה הרב שאותו צברה בתפקידים השונים שמילאה, כמו גם היכרותה המעמיקה עם אל על ועם ענף התעופה, יתרמו רבות לתחום השיווק בחברה."

 

מירה תחליף את עינת ינאי ששימשה בתפקיד שש שנים, במהלכן הובילה שורה ארוכה של מהלכים, הבולטים שבהם השקת מחלקת תיירים פלוס, פתיחת מותג הלואו קוסט UP  מבית אל על, השקת הקו לבוסטון וגיבוש ההיערכות השיווקית בחברה לקראת קליטת מטוסי הדרימליינר. בנוסף  הובילה את שדרוג מערך הדיגיטל באל על והפיכת אתר האינטרנט לגורם משמעותי במכירות החברה.

 

בנוסף, החליט מנכ"ל אל על  על הקמת אגף דיגיטל, שיתמקד באיתור, פיתוח והטמעה של כלים דיגיטליים לשיפור וייעול התהליכים העסקיים של אל על, ויעסוק בהתוויית אסטרטגיה דיגיטלית, שיפור חווית הלקוח בנכסי הדיגיטל והפנמת התהליכים הדיגיטליים בחברה
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד