חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דרור אבן חן מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות של קבוצת הנדל"ן חנן מור

 קבוצת הנדל"ן חנן מור, יזמית הנדל"ן הציבורית הודיעה על מינויו של דרור אבן חן לסמנכ"ל השיווק והמכירות של הקבוצה. אבן חן, בעל ניסיון עשיר בניהול ושיווק מכירות בתחום הנדל"ן, יהיה אחראי על תחום השיווק והמכירות של הקבוצה, בפרויקטים הרבים ברחבי הארץ. אבן חן, בעל תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה, המשמש כרס"ן במילואים, כיהן שנים רבות כמנהל מכירות בכיר באפריקה ישראל מגורים והיה בעלים של חברת שיווק פרויקטים בנדל"ן.   

 

קבוצת הנדל"ן חנן מור הינה יזמית נדל"ן ציבורית בינלאומית, החלוצה ומובילה בבנייה ירוקה וביצירת חווית המגורים המתקדמת ביותר. לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח ביזום והקמה של מגוון פרויקטים למגורים ומסחר בארץ ובעולם, ולמעשה כיום הקבוצה יוזמת ומבצעת 11 פרויקטים בישראל הכוללים כאלף יח"ד בהיקף של כמיליארד ש"ח.

 

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור מסר: "דרור אבן חן מגיע אלינו עם קבלות מוכחות בתחומי השיווק והמכירות בעולם הנדל"ן. הצטרפותו למשפחת חנן מור הינה כחלק מהראיה הניהולית לחזק ולבסס את שדרת הניהול של הקבוצה, במטרה לפעול להשבחת ערך החברה. הצטרפותו לקבוצה מהווה שדרוג ואני סמוך ובטוח כי היא תתרום תרומה משמעותית להצלחתה של קבוצת חנן מור".

 

דרור אבן חן מסר: "אני מודה לחנן מור ואבי מאור על הבעת האמון ובטוח כי אוכל לתרום מניסיוני לטובת מטרות החברה. התקופה הקרובה מסמלת אתגר עבור החברות היזמיות ואני שמח לעמוד באתגר הזה זאת תחת אחת מהחברות היזמיות הטובות בארץ".

  

עבור לתוכן העמוד