הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

היזם והאיש העסקים יוסף בורנשטיין מאחד את כל חברותיו תחת תאגיד Y.B.D

28/06/2018
היזם והאיש העסקים יוסף בורנשטיין מאחד את כל חברותיו תחת תאגיד Y.B.D

היזם ואיש העסקים יוסף בורנשטיין פותח תאגיד בשם Y.B.D  שיכלול את כל החברות הקשורות ישירות לבורנשטיין (ניו-אייר, רוח חמה, כוכב שמים, גולד טקסי) ואשר בהן הוא היזם, המפתח ובעל המניות העיקרי. חברת רוח חמה שעלתה לאחרונה לכותרות פיתחה מערכת חשמלית פשוטה להתקנה לכל מכשיר חשמלי ואשר הופכת אותו ליעיל יותר מבחינה אנרגטית ותורמת לחיסכון של כמעט פי 4 בצריכה. בימים אלו מקיים בורנשטיין מו"מ מול 2 חברות מזגנים ישראליות על מכירת זכויות בפטנט ואף צפוי לקבל מענקי פיתוח מהמדען הראשי.

 

חברת ניו אייר נמצאת בשלבים אחרונים בהקמת מרכז פיתוח ומחקר מהמתקדמים בעולם לסוגה ואף פועלת במספר זירות ביניהן גם הזירה הביטחונית. בנוסף, בימים אלה מנהל בורנשטיין מו"מ עם מספר פרופסורים ואנשי מדע מהאקדמיה לגיוסם למרכז הפיתוח.  

 

בנוסף, חברת ייעוץ טכנולוגי של בורנשטיין עובדת בשיתוף פעולה עם גוף ביטחוני ישראלי למציאת מספר פתרונות קונקרטיים לאיומים שעל הפרק. חברת כוכב שמים. מספקת פתרונות בתחום הטכנולוגיה הצבאית .

 

חברת הייעוץ אסטרטגי נשכרה לאחרונה ע"י מספר תושבים בזיכרון יעקב על מנת להציב רשימה מטעמם בבחירות המונציפליות הקרבות. בשלב זה, עד שיתבהרו הדברים סופית ותגובש הרשימה אין מידע נוסף.

 

יוסף בורנשטיין, מנכ"ל הקבוצה: "החלטתי לבצע מהלך של איחוד חברות על מנת לחבר בין החברות שונות וליצור סינרגיה ביניהן. מדובר במהלך שהוא חכם מבחינה ארגונית אך גם חסכוני ואני מאמין שפעילות זו תשפר את איכות הקבוצה על כל חברותיה." 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד