הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ענת מופקדי נכנסה היום לתפקידה כמנכ"לית "אנו-עושים שינוי"

מופקדי תחליף את פז כהן שניהל את הארגון בחמש השנים האחרונות ונמנה ממקימיו
10/07/2018
ענת מופקדי צילום:מאיר זורובסקי
ענת מופקדי צילום:מאיר זורובסקי

 

 

ענת מופקדי נכנסה לתפקיד מנכ"לית ארגון "אנו- עושים שינוי". ענת מילאה מספר תפקידי ניהול מגוונים שהאחרון שבהם היה במסגרת תפקידה בג'ויינט ישראל כמקימה וכמנהלת מרכזי התעסוקה של משרד העבודה והרווחה.

בנוסף ענת הייתה שותפה בהובלה של מספר תהליכים בין משרדיים בשיתוף מספר משרדי ממשלה שונים. מופקדי היא ממקימי התנועה הירושלמית והמנכ"לית הראשונה של התנועה. כמו כן, היא כיהנה כמנכ"לית מפלגת מימד.

 

פז כהן מסיים את תפקידו עקב יציאה משפחתית לשליחות במוסקבה.

 

צור דבוש, יו"ר "אנו" (המכהן גם כיו"ר קליל): " "אנו״ ממשיכה לצמוח במספר החברים, יותר מ 170,000 אזרחים במדינת ישראל לקחו חלק בפעילות ש״אנו״ מעודדת. ״אנו״ יצרה מתודולוגיה לשיתוף פעולה בין אירגונים כדי להעצים את יכולת ההשפעה מול מקבלי ההחלטות. ענת נבחרה בשל ניסיונה הרב בניהול ובהובלת שינויים חברתיים. אני צופה שניסיונה ישמש את ״אנו״ בהעצמת הקול האזרחי להובלת שינוי לשיפור ותיקון עוולות חברתיות״.

 

ארגון "אנו- עושים שינוי" נוסד בשנת 2013 מאיחוד של שלושה ארגונים: "אג'נדה", "השדרה" ו"עורו". עם קהילה של למעלה מ-173,000 משתמשים - פועל הארגון לחיזוק הדמוקרטיה הישראלית באמצעות העצמת יכולת הפעולה של פעילים חברתיים ומקומיים.

 "אנו" מקימה פלטפורמות דיגיטאליות מתקדמות העומדות לרשות האזרחים לקידום מאבקים שונים כגון קמפייני מיילים למקבלי ההחלטות. "אנו" מקימה ומלווה קואליציות של ארגונים אזרחיים החוברים למטרה משותפת בתחומי כלכלה, חברה וסביבה.

 

"אנו" פועלת לגיוון השיח התקשורתי על ידי הקמת מאגרי מומחים מקבוצות שונות בחברה הישראלית. לאחר הקמת מאגרי מומחיות (עם תא העיתונאיות) , מאגר מומחים ערבים (עם עמותת "סיכוי") ומאגר מומחים חרדים (עם "מרכז מידע חרדי") זכתה "אנו" במכרז משרד

המשפטים להקמת מאגר מומחים של ישראלים יוצאי אתיופיה, כחלק ממסקנות ועדת פלמור.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד