הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עופר ויתקון מונה כמנכ"ל פעילות IWG בישראל

12/08/2018
עופר ויתקון מונה כמנכ"ל פעילות IWG בישראל

עופר ויתקון, שכיהן עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל רשת הולמס פלייס, נבחר כמנכ"ל הפעילות בישראל של IWG - הקבוצה הגדולה בעולם של מרכזי עסקים ומרחבי עבודה משותפים. IWG, שמפעילה בישראל את המותגים Regus ו-Spaces, מובילה גם את השוק המקומי עם כ-30,000 מ"ר ולמעלה מ-2,500 עמדות עבודה, ב-16 מרכזים שהיא מפעילה בפריסה ארצית.

 

ויתקון (41, נ+2) בוגר הנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת ת"א ובעל תואר שני, MBA, מביה"ס קלוג למנהל עסקים, שיקגו, ארה"ב. במסגרת תפקידו בהולמס פלייס הנהיג עופר ויתקון את המהפך בתחומי השירות, המכירה והתפעול של הרשת בארבע השנים האחרונות, הוביל את המיזוג התפעולי עם גו אקטיב, וניהל את תהליך היציאה של הרשת מהפסד לרווח, עד להבשלתה להנפקה. קודם לתפקידו בהולמס פלייס, כיהן ויתקון כמנהל המטות של שופרסל ונטוויז'ן מקבוצת איי די בי.

 

קבוצת IWG (International Workplace Group) מובילה מאז 1989 את מהפיכת חללי העבודה המשותפים בעולם והיא נסחרת בבורסה הלונדונית בשווי של 2.86 מיליארד פאונד. IWG מפעילה כ-3300 מרכזי עסקים משותפים ביותר מ-1,000 ערים ב-110 מדינות ברחבי העולם. הקבוצה משרתת יותר מ-2.5 מיליון אנשים ברחבי תבל – ובכלל זה גם עובדים של החברות המובילות בתחומן.

 

פאולו דיאס, מנכ"ל IWG בדרום אירופה ובברזיל ומנהל הפיתוח של הקבוצה, ברך את ויתקון על המינוי החשוב והביע ביטחונו כי ימשיך ואף יעצים את אסטרטגיית הצמיחה המואצת שהנהיג המנכ"ל הפורש של פעילות IWG בישראל, רון יריב, שהודיע כזכור לפני חודשים אחדים על בקשתו לפרוש לעסקים פרטיים.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד