הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סיון ברון לוי מונתה למנהלת קשרי קהילה בעמותת שניר

19/02/2019
סיון ברון לוי. צילום: אסף לוי
סיון ברון לוי. צילום: אסף לוי

סיון ברון לוי (34), מונתה למנהלת קשרי קהילה בעמותת שניר, הפועלת לקידום מתן שוויון הזדמנויות בחינוך  ובתרבות. ברון לוי בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומנהל עסקים. למדה תואר שני בפסיכולוגיה ומדעי המחשב וסיימה מצטיינת דיקן ארצית. במשך 3 שנים התנדבה כרכזת חברתית בעמותת אנוש, במסגרתה הובילה את הצעדה צועדים בראש מורם,  לקירוב חולי נפש בקהילה.

 

ניר שמול ממייסדי עמותת שניר ויו"ר העמותה מסר: "אנו מברכים את סיון על כניסתה לתפקיד ומשוכנעים בהצלחתה. אני סמוך ובטוח כי הידע, המקצועיות והניסיון שצברה בתפקידיה הקודמים,  יתרמו רבות לפיתוח העמותה והעמקת הקשר עם הקהילות בהן אנו נמצאים ופועלים ובכך להרחבת הסיוע אותו העמותה מעניקה לילדים במתן שוויון הזדמנויות בחינוך".  

 

לדברי סיון ברון לוי: "אני מודה לחברי הנהלת העמותה על האמון בי. אני רואה זכות גדולה בכך שנבחרתי לתפקיד ואעשה הכל על מנת ליצור שיתופי פעולה מפרים והדדיים של העמותה עם הקהילות בקרבן היא פועלת ונמצאת." 

 

עמותת שניר הינה עמותה ללא מטרות רווח שנוסדה בשנת 2010 ושמה לה למטרה לפעול לטובת קידום שוויון הזדמנויות לילדים, בחינוך ובתרבות. מייסדי  העמותה, הם ברובם אנשי עסקים ונדל"ן.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד