הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נתי בר-גרינמן תנהל את פעילות ישראל בסטארטאפ הישראלי ג'ולט

14/03/2019
נתי בר-גרינמן. צילום: עומר הכהן
נתי בר-גרינמן. צילום: עומר הכהן

חברת הסטארטאפ הישראלית ג׳ולט הודיעה על מינויה של נתי בר-גרינמן למנהלת הפעילות של ג׳ולט ישראל. במסגרת תפקידה תהיה אחראית בר-גרינמן על פיתוח השוק הישראלי של ג׳ולט, שכולל כיום שני קמפוסים בתל-אביב.

 

ג׳ולט התרחבה לאחרונה ללונדון וצפויה לפתוח קמפוסים נוספים בעיר בחודשים הקרובים.

החברה מקימה כיתות עתידניות בהם לומדים את כישורי עולם ההיי-טק והסטארטאפים ממומחים בינלאומיים, כך שהניסיון הקמעונאי של בר-גרינמן בבניית הרגלי צריכה מקומיים קבועים צפוי לסייע לחברה בתכנית ההתרחבות שלה בארץ.

 

נתי בר-גרינמן מונתה בגיל 34 לתפקיד מנכ״לית רולדין והביאה את הרשת לפריסה ארצית בזמן שיא. בתפקידיה הקודמים כיהנה בין היתר כמנהלת השיווק של ארומה ישראל וסמנכ״לית השיווק של סטארטאפ בתחום הבינה המלאכותית.

 

״הדבר המשמעותי ביותר שג׳ולט נותנת לאנשים הוא שינוי מהותי בקריירה שלהם", אומר רועי דויטש מנכ"ל ומייסד שותף בג'ולט, "נתי היא האישה הנכונה לתפקיד לא רק בגלל הניסיון שלה בקמעונאות, וביצירת מותגי צריכה מקומיים שהופכים להרגל יום-יומי, אלא בניסיון האישי שלה - כאשת עסקים מקצוענית שעשתה את המעבר מקמעונאות לעולם הסטארטאפים״.

 

נתי בר-גרינמן אמרה כי ״אני גאה להצטרף לג׳ולט ולקדם את המטרה שאני כל כך מאמינה בה - לעזור לאנשים לעשות מהפך בקריירה שלהם. נדאג להביא את הבשורה לכמה שיותר מקומות ברחבי הארץ ולהנגיש לאלפי אנשים את הרמה הגבוהה ביותר של לימודים מקצועיים".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד