הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אפי רוזנהויז הודיע היום על סיום תפקידו בקבוצת גולף ויתמקד מעתה בעדיקה

25/03/2019

אפי רוזנהויז מסיים כהונה של קרוב לשלוש שנים בגולף כיו"ר פעיל, זאת לאחר שהושלמה מלאכת הייצוב העיקרית של הקבוצה. רוזנהויז יתמקד מעתה בהתפתחותה של עדיקה המהווה פוטנציאל צמיחה משמעותי לפעילותה הכוללת של גולף.

 

בתקופת כהונתו כיו"ר גולף עברה החברה מהפסד של כ-53 מ' ש"ח בשנת 2016 לרווח נקי של כ-6 מ' ש"ח ב-2017 שהוסיף וצמח ב-2018 לכ-11 מ' ש"ח.

 

אפי רוזנהויז: “הודעתי היום לדירקטוריון גולף על החלטתי לסיים את כהונתי כיו"ר גולף ואני מסכם בתחושת סיפוק עצומה את כהונתי כיו"ר החברה בשלוש השנים האחרונות בקירוב. במהלך התקופה התמודדנו עם אתגרים רבים, החל מהצורך בייצוב ההנהלה, סגירת פעילויות הפסדיות, ייעול שרשרת האספקה ותנאי הסחר, חיזוק המותגים והמובילות במכירות האון ליין, הן באמצעות עדיקה והן באמצעות אתרי גולף וכן, החזרת תפעול רשת העודפים לידי החברה ועוד. הנפקתה המוצלחת של עדיקה מהווה אף היא נכס חשוב לגולף ופוטנציאל צמיחה משמעותי. אני מודה לרביב ברוקמאייר, מנכ”ל קבוצת גולף שהוביל את החברה להשגת היעדים שהוגדרו ואין לי ספק כי עתה שהושלמו המהלכים המרכזיים בייצוב החברה ושפור ובניית תשתיות, ימשיך רביב להוביל את קבוצת גולף להמשך הצמיחה והשבחת החברה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד