הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שינויים בשיווק של דור אלון: שחר אורן מונה לתפקיד סמנכ"ל שיווק הקבוצה

23/09/2019
שינויים בשיווק של דור אלון: שחר אורן מונה לתפקיד סמנכ"ל שיווק הקבוצה

מנכ"ל דור אלון, עמית זאב, השלים סבב ארגון מחדש של מערך השיווק והפיתוח העסקי של קבוצת האנרגיה, הקמעונאות והנדל"ן שבשליטת איש העסקים מוטי בן משה.

שחר אורן, המשמש ב-10 השנים האחרונות כמנהל אגף השיווק של קבוצת דור אלון, מונה לתפקיד סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי של הקבוצה.

 

לתפקיד מנהלת השיווק של דור אלון התמנתה יפעת סטאל, 44,  שכיהנה ב-7 השנים האחרונות כמנהלת השיווק של רשת המרכוליםam:pmוהובילה את בידולה של הרשת כאייקון תל אביבי מוביל. בזכות הישגיה הבולטים הוכתרה סטאל באפריל 2019 כאשת השיווק של איגוד השיווק הישראלי. בתפקידה החדש היא תנהל את הפעילות השיווקית של מתחמי התדלוק והמסחר של דור אלון - תחנות התדלוק, חנויות הנוחות אלונית ורשת הסופרים תחת המותג אלונית.

 

את תפקיד מנהלת השיווק שלam:pmתמלאליאת נוימן, 33,  שכיהנה בשלוש השנים האחרונות כמנהלת שיווק בחברתyesשם זכתה להערכה רבה בזכות פיתוח והובלת מהלכים משמעותיים, ביניהםyesטריפל ו-yesאולטימייט. קודם לכן שימשה נוימן כמנהלת מותג בשטראוס מים וכסופרווייזרית ב-teenk.

 

עמית זאב ציין כי הרה-ארגון במערך השיווק והפיתוח העסקי של הקבוצה נדרש לאור הגידול הניכר בפעילויות השונות וההיערכות להמשך צמיחה מואצת בתחומי הפעילות השונים של דור אלון. " אני גאה לראות את עובדי ומנהלי דור אלון מצליחים, מתפתחים ומשתלבים במסלול הניהול הבכיר בקבוצה. אני מקדם בברכה את ליאת שתמשיך ותעצים עוד יותר את חוויית הלקוח והבידול של am:pm המתרחבת – הן במגוון המוצרים והן במספר החנויות."

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד