הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אביבית וייצמן מונתה למנכ"לית קבוצת Bercleys השקעות

25/09/2019
אביבית ויצמן. צילום: מורן גז
אביבית ויצמן. צילום: מורן גז
ויצמן צפויה להוביל יחד עם קבוצת ברקליס, אסטרטגיית ניהול ושיווק המשלבת חדשנות ותמהיל תיירותי שיפנה לקהלים ממוקדים, במטרה לשלב חווית בילוי רב חושי, קניות ומסחר, תיירות פנים וחוץ, ובנוסף פיתוח ממשקים טכנולוגיים שינגשו את עולם החוויות וההזדמנויות של מתחמי ברקליס .

ויצמן, 41, נשואה פלוס 3, בעלת וותק של כ-18 שנה בתחום הקנינונים,  נבחרה לפני כשבע שנים על ידי קבוצת מליסרון, לאחד האתגרים העסקיים המורכבים בתחום ניהול המסחר- הקמת וניהול "הגרנד קניון" בבאר שבע, מה שנחשב לקניון הגדול במזרח התיכון. עם ניהול חדשני, יצירתי, יוזם ומלא בנשמה, הפך הגרנד קניון לקטר מוביל המסמן את המטרות והיעדים של כלל מרכזי המסחר בבאר שבע.

בבעלותה של קבוצת ברקליס נכסי נדל"ן רבים, שהבולט בהם הוא קניון ים המלח, הקניון הראשון ללא מע"מ מחוץ לאילת, אשר נחנך בשנה שעברה ומשתרע על פני 11,000 מ"ר. עוד בבעלות קבוצת ברקליס , מתחם עיר המלכים , האיימקס , פונדק הערבה ועוד.

לדברי ויצמן :" הקמת הקניון, מהווה חלק ממהלך פיתוח אזור ים המלח כאזור תיירות מוביל בישראל ומטרתנו להוביל רוח חדשנית ייחודית וחוויה תיירותית יוצאת דופן. בשנה הקרובה, אף נשקיע בהקמת מתחם תיירות חדש בים המלח, אשר יכלול בין היתר את מלון הקפסולות הגדול במזרח התיכון, הכולל  כ- 400 חדרים בעיצוב חדשני".
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד