הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אורי להב מונה לתפקיד מנכ"ל א.ל.מ

18/12/2019
אורי להב. צילום: סיון פרג'
אורי להב. צילום: סיון פרג'

ענקית מוצרי החשמל והאלקטרוניקה א .ל.מ. הודיעה על מינויו של אורי להב, לתפקיד מנכ"ל רשת א.ל.מ. אורי להב, יחליף את צביקה אהרונוביץ', המנכ"ל המיתולוגי של רשת א.ל.מ ואחד ממייסדיה, אשר מכר את מניותיו לקבוצת מיניליין, השותפה לבעלות.

 

להב (47) , נשוי + 2 , מגיע לא.ל.מ לאחר עשור בתפקיד מנכ"ל קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, אלפא רומיאו, ג'יפ, קרייזלר, איווקו וסובארו בישראל. קודם לכן מילא מספר תפקידים בחברת צ'מפיון מוטורס במשך שבע שנים, בהם מנהל חטיבת פולקסווגן.

 

כמנכ"ל סמל"ת הוביל להב את החברה לצמיחה משמעותית, תוך קידום עסקאות רכישה ומיזוגים בארץ ובחו"ל, פתיחת אולמות תצוגה חדשים, הקמת מרכזי שירות מתקדמים כחלק מאסטרטגיית השירות וכן חידוש התשתיות של החברה. כל אלו ועוד הפכו את החברה לקבוצת הרכב הצומחת ביותר בישראל.

 

אבי אשר, בעלים משותף ומנכ"ל חברת מיניליין התייחס למינויו של להב ואמר כי "משפחת א.ל.מ. מברכת על כניסתו של אורי להב למשרד המנכ"ל. אנחנו בטוחים כי עם ניסיונו העשיר בקבוצת סמל"ת אותה הוביל בהצלחה, תאוותו לחדשנות ויכולותיו האישיות, יצליח אורי להוביל את א.ל.מ -להמשך עשייה טובה ולמצוינות".

 

אבי ביקש להוסיף את תודתו והערכתו למנכ"ל היוצא של רשת אלמ וממייסדיה, צביקה אהרונוביץ':

"צביקה הוא לא רק מנכ"ל בחסד, שהוביל את הרשת להישגיה המצוינים ולהובלה בתחומה בישראל,הוא גם חבר טוב ואדם משכמו ומעלה. אני וכל משפחת א.ל.מ מאחלים לו המשך דרך צלחה ומהנה בכל אשר יפנה".

אורי להב: "אני שמח וגאה להצטרף לחברת א.ל.מ ומודה לחברי הדירקטוריון על הבחירה והאמון בי. אני מצפה ללמוד ולהתמודד עם האתגרים העומדים בפני התעשייה והחברה, ובטוח שיחד עם הצוות המצוין של א.ל.מ. נוביל את החברה לצמיחה, לחדשנות ולהצלחה"


יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד