הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: PHILIPS ELEVATION

18/07/2013
פינוקים למנהלים: PHILIPS ELEVATION (הגדל)

אלקטרה מוצרי צריכה, יבואנית מסכי פיליפס בישראל, גאה להציג את החידוש המהפכני בתחום מסכי הטלוויזיה – מסך טלוויזיה 60" אולטרה סלים עם טכנולוגיית האמבילייט מארבעת צידי המסך. המסך יושק בישראל במהלך חודש ספטמבר השנה.

 

PHILIPS Elevation TV  משלב את כל האספקטים החדשניים במסכי פיליפס:  עיצוב ULTRA SLIM  דק במיוחד (13.5 מ"מ) ההופכים אותו למסך הדק ביותר של פיליפס, משולב עם חידוש נוסף בטכנולוגיית האמבילייטXL  – אמבילייט מארבעה צדדים, המעצימה את חווית הצפייה ועם איכות תמונה יוצאת דופן.

 

מסך מרחף בתוך הילה של אור

העיצוב הדק של PHILIPS Elevation יחד עם האמבילייט XL  מארבעה צדדים יוצרים אשליה כאילו המסך מרחף בתוך הילה של אור התחושה הזו קיימת גם כאשר המסך עומד על המעמד השקוף שלו וגם כאשר הוא מורכב על הקיר.

 

טכנולוגיית האמבילייט החדשנית

טכנולוגיית האמבילייט החדשה עושה שימוש ב–94 נורות LED  הממוקמות במרכז החלק האחורי של המסך. הדבר נותן תחושה של הילה גדולה, רכה וחמימה של אור מסביב לטלוויזיה כולה המעמיקה ומגבירה את חווית הצפייה.

 

האמבילייט מארבעת צידי המסך מרחיב באופן וירטואלי את מסך הטלוויזיה בכך שהוא ממשיך לכל צידי המסך את הצבעים המופיעים בתוכן הנצפה. טכנולוגיית האמבילייט הינה פטנט רשום ובלעדי של מסכי פיליפס.

 

דק במיוחד (ULTRA SLIM) אבל עדיין מספק איכות תמונה מעולה

באמצעות טכנולוגיית ה– Perfect Pixel המסך החדש מספק תמונה ללא ריצוד עם חדות מעולה, צבעים חיים וברורים וניגודיות מושלמת. PMR 900HZ מאפשר תנועתיות תמונה מדויקת, חלקה וטבעית. בנוסף, Micro Dimming Pro מעניק לתמונות ניגודיות מוגברת אשר משתנה באופן דינמי בהתאם לרמת הבהירות.

 

קישוריות דו כיוונית מרחיבה את החוויה

לצרכנים יש תמונות רבות מאוחסנות במכשירי הטלפון, הטאבלטים והמחשבים שלהם שהם היו רוצים לראות על גבי המסך. לכן שילבה פיליפס במסך החדש חיבור WIFI MIRACAST       המאפשרת למשתמש להזרים תוכן מהמכשירים הניידים שלו לתוך המסך   ולהיפך – הזרמת מידע מהמסך למכשירים הניידים.

 

מחיר מומלץ לצרכן למסך פיליפס דגם 8708 גודל 60 אינטש – 21,990 ₪.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד