הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: Tuborg - RICH TASTE

26/02/2014
פינוקים למנהלים: Tuborg - RICH TASTE (הגדל)

מבשלות בירה ישראל בשיתוף "טובורג" קופנהגן חברו לשיתוף פעולה יוצא דופן שמטרתו לפתח ולשכלל  טכנולוגיות ייצור ומרכיבים בכל אחד משלבי בישול הבירה כדי להעניק לצרכן בירה לאגר ענברית עשירה, ארומטית מלאה טעם וגוף ועם זאת קלה לשתייה הרמונית ומאוזנת .

לדברי רינת רוטקובסקי מנהלת שיווק תחום "טובורג" ישראל: "בשנתיים האחרונות פיתחנו בשיתוף ברומייסטרים מובילים מהארץ ומהעולם את בירת הלאגר הענברית בעלת הטעם העשיר הייחודי והאיכותי ביותר בקטגוריה. צרכני "טובורג" ייהנו מטעם עשיר יותר, מרכיבים אותנטיים ואיכותיים יותר. וחווית שתייה עשירה."

CARA AMBER הייחודי ל"טובורג" הינו לתת המיוצר בתהליך מסורתי של Double Processed תוך שימוש בשעורת אביב דו-טורית איכותית העוברת תהליך כפול של בישול לח ואז קליה היוצרת שכבת קרמל עשירה ובשל כך הוא נחשב לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם.

CARA AMBER מאפשר לברומייסטר להעניק לבירה מגוון צבעים, מצבע הדבש ועד לאדום ענברי.

100%תערובת ייחודית של שלושה סוגי מאלט ו מעל 100 שנים של ניסיון ושימוש בשמרי לאגר אותנטיים מאז 1895, בשילוב זני כשות אירופאים משובחים כל אלו תורמים לארומה עדינה ומסייעים לבניית ראש קצף יציב ומראה אלגנטי.

בפאנל טעימה שנערך לאחרונה ב "טובורג" העולמי קיבל "טובורג" ישראל את ציון האיכות הגבוה ביותר בעשור האחרון מבין כל יצרני "טובורג" בעולם.

"טובורג" הוא אחד משלושת המותגים המובילים בישראל .  מאז 1895 "טובורג" מקפיד להתעדכן , לחדש ולהוביל מהלכים פורצי דרך בקטגוריית הבירה (כגון פקק הנצרה הייחודי) , לא בכדי העניק לו בית המלוכה הדני את הכתר המופיע על כל בקבוק "טובורג" שנמכר בעולם.

מחיר מומלץ לצרכן לשישיית בקבוקים 330 מ"ל - 40-45 ₪

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד