הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: שעוני ה- aquatimer

20/03/2014
פינוקים למנהלים: שעוני  ה- aquatimer (הגדל)

האבולוציה של שעוני הצוללנים מבית IWC schaffausen נמשכת. הקולקציה החדשה של שעוני ה Aqutimer מבית IWC לשנת 2014 מגיעה עם מפרטים טכניים חדשים מעוררים השראה ופטנט חדש לצמידי השעונים של IWC להתאמה אישית ומהירה ללא כל בעיה. בפעם הראשונה השעון מגיע עם צג גדול מהרגיל להצגת לוח השנה.  לראשונה כיסוי הברונזה של השעון מקנה לו מראה מתכתי. יצרנית השעונים השוויצרית משיקה בנוסף ארבעה מהדורות מוגבלות בשיתוף עם המוסד על שמו של צ'ארלס דארווין וארגון Cousteau. העובדה שהחברה בחרה להשיק את ליין השעונים החדש שלה אל מול החופים המדהימים של ה- Galapagos אינו צירוף מקרים.  מעט מאד אזורים בעולם מהווים בית לסוגים רבים של מינים על האדמה ובתוך האוקיינוס כמו אזור מיוחד זה, אומר ג'ורג' קרן מנכ"ל IWC. שעוני ה Aquatimer שלנו הם בני לוויה מושלמים למשלחות מורכבות מעל ומתחת למים והם לגמרי מותאמים לאזורים מסוג זה, אבל גם איומי האזור אינם זרים לנו. החברה מתחייבת למחויבות סביבתית מבחינה אקולוגית. כיצרנית של שעונים באיכות גבוהה שעומדים על ערך בר קיימא, החברה רואה חשיבות עליונה לעשות הכל לשימור המערכת האקולוגית השבירה של ה- Galapagos לכן היא תומכת ונותנת חסות לארגון ולמחקרים על שמו של צ'ארלס דארווין המאמץ גישה מדעית לאתגרים של אותו אזור.

 

החברה מספקת את אותם הצרכים לארגון Cousteau אשר משקיע את כל משאביו להמשיך את מחקריו ועבודתו של ג'ק קוסטו (1910- 1997) ולמען שימור האוקיינוסים בכל רחבי העולם. עם הצילום הייחודי שלו והתיעוד המתאר את המגוון העשיר של בעלי החיים התת ימיים הביא הצוללן את "העולם התת ימי של ג'ק קוסטו" לבתים של מיליוני צופים והפכה לסדרה מאד נצפית ופופולארית. מהנדס, ממציא, חוקר וצלם קולנוע מלא תשוקה הביא למודעות את העובדה שיש חשיבות עליונה בלשמור על העולם התת ימי מה שאף אחד לא עשה לעולם.

 

הראשונה אי פעם, ישנה גרסה לשעון המצוידת בתאריכון מתמשך. שעון ה Aquatimer בעל התאריכון הספרתי המתמשך הינו שעון מצוין משתי סיבות, מצדו האחד הוא מצויד בתאריכון גדול המראה את השנה החודש והיום באופן מתמשך על צג השעון המזכיר את השעונים המסורתיים מ- 1884 ומצדו השני סימן הדגל של הקולקציה החדשה המוגבלת רק ל- 50 שעונים, השעון מגיע עם כיסוי מיוחד בעובי 49 מ"מ. כל זה עושה את השעון החדש של IWC לשעון השני בגודלו שייצרה החברה מאז השעון הניסיוני של 1940.

 

זה הוא הדור השלישי של שעוני IWC  העשויים טיטניום שמגיעים עם מד עומק. הלוח המסתובב ומד העומק ממשיכים להתפתח ולהתקדם בצורה עקבית. בזמן צלילה הסמן הכחול של מד העומק זז בהתאם לעומק הצלילה והמיקום הנוכחי, ואילו הסמן האדום מסמן כל הזמן את המקום העמוק ביותר שאליו הצוללן הגיע, העמוק המרבי הינו 50 מטר. השעון מספק מערכת גיבוי מושלמת למחשב צלילה. שבנויים לעומק קיצוני,

 

שעוני ה Aquatimer 2000, עמידים בלחץ מים של עד 200 אטמוספרות, החברה ממשיכה לייצר שעונים עמידים ללחצים גבוהים בצורה יוצאת דופן גם לחובבנים וגם למקצוענים. גוף הטיטניום והעיצוב המינימליסטי מזכיר מודל אחר  של החברה: The Ocean 2000  . עם גרסת ה Aqutimer Chronograph "50 שנה של מדע לחופי גלפאגוס" הם ייצרו מהדורה של 500 שעונים בלבד, החברה מכבדת את חגיגות ה- 50 למוסד המחקר של צ'ארלס דארווין בגלפאגוס שנוסד על ידי מכון המחקר הבינלאומי על שמו של צ'ארלס דארווין. שעון ה Aquatimer Chronograph Edition Galapagos Islands מגיע עם טכנולוגיה זהה המהווה ביטוי למחויבות החברה לשימור האזור. שני השעונים יוצרו עם אותה טכנולוגיה  של החברה ושניהם מגיעים עם כיסוי גומי שחור. גרסת ה Aquatimer Chrongarph  Expedition Charles Darwin, החברה בעקבות מסעו של חוקר הטבע הנודע לאיי גלפאגוס. 

 

 

מחירים :

סדרת Aquatimer: החל מ- 43,512 ₪

Aquatimer 2000- 77,256 ₪

Aquatimer Chronograph- החל מ- 55,944 ₪

Ed. Expedition Jacques-Yves Cousteau-  80,758 ₪

Ed. Galapagos Islands-  92,539 ₪

- Ed. 50 Years Science for Galapagos 93,006 ₪

TOTAL PERPETUAL CALENDR DIGITAL DATE-MONTH-  429,795 ₪

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד